Áttekintés
Hivatalos szlovák megnevezés:
Slovenská Nová Ves
Koordináták:
48.29164505, 17.53665733
Terület:
8,31 km2
Rang:
község
Népesség:
509
Tszf. magasság:
136 m
Körzethívószám:
+421 (0) 33
Irányítószám:
91942
Település kód:
556564
Szervezeti azonosító:
682136
Adóazonosító:
2021181206
Névelőfordulások
1773
Toth-Ujfalu, Slowakisch-Neűdorf, Nowa Wes,
1786
Tóth-Ujfalu, Nowá Wes,
1808
Tót-Újfalu, Neudorf, Nowá Wes,
1863
Tóthújfalu,
1873
Tótújfalu,
1913
Vedrődújfalu,
1920
Nová Ves,
1927
Slovenská Nová Ves
1990
Slovenská Nová Ves
Közigazgatás
Polgármesteri hivatal
Cím: (Slovenská Nová Ves) 30
Telefon: 0335599417
Fax: 0335599417
E-mail: [email protected]
Honlap: slovenskanovaves.sk
Cím: (Slovenská Nová Ves) 30
Telefon: 0335599417
Fax: 0335599417
E-mail: [email protected]
Honlap: slovenskanovaves.sk
Polgármester:
Košíková Jana (Független)
Košíková Jana (Független)
Képviselő-testület:
Hustý Robert (REPUBLIKA)
Lulkovičová Eva (Független)
Martinková Mária (Független)
Trog Ivan (Független)
Vajová Jana (Független)
Nemzetiség
Nemzetiségi összetétel változása számokban
| Nemzet | Fő | Arány |
|---|---|---|
| magyarok | 2 | 0% |
| szlovákok | 531 | 97% |
| csehek | 3 | 1% |
| németek | 0 | 0% |
| egyéb | 2 | 0% |
| ismeretlen | 10 | 2% |
| összlétszám | 548 |
Mai közigazgatás
Választások
A település vezetése és a részvétel alakulása
100%0%
Kaluža Michal
Független
Szládicsek Tibor
SDKÚ-DS
Kusý Andrej
Független
Košíková Jana
Független
Košíková Jana
Független
Alapadatok
Választásra jogosult: 458
Választási részvétel: 64.85 %
Kiadott boríték: 297
Bedobott boríték: 297Képviselő-testület
Polgármester
Érvényes szavazólap: 291
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Košíková Jana | 220 | 75.60 % | Független | |
| Kusý Andrej | 71 | 24.40 % | SNS, VLASTENCI SK |
Képviselőválasztás
| # | Név | körzet | Szavazat | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Trog Ivan | 1. körzet | 223 | Független | ||
| Vajová Jana | 1. körzet | 196 | Független | ||
| Lulkovičová Eva | 1. körzet | 151 | Független | ||
| Martinková Mária | 1. körzet | 142 | Független | ||
| Hustý Robert | 1. körzet | 96 | REPUBLIKA |
Képviselőjelöltek eredményei pártok szerint
Választásra jogosult: 458
Választási részvétel: 63.76 %
Bedobott boríték: 292Elnökválasztás
Érvényes szavazólap: 264
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Viskupič Jozef | 169 | 64.02 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | |
| Hambálek Peter | 44 | 16.67 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | |
| Lančarič Matej | 33 | 12.50 % | Független | |
| Cehlárik Jaroslav | 6 | 2.27 % | PRAVDA | |
| Dohál Róbert | 5 | 1.89 % | ApS | |
| Pollák Štefan | 5 | 1.89 % | SPOLOČNE OBČANIA SLOVENSKA | |
| Berényi József | 2 | 0.76 % | Magyar Szövetség - Maďarská aliancia |
Képviselőválasztás
Volebný obvod č. 7
Érvényes szavazólap: 260
| # | Név | Szavazat | Százalék | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Kramár Branislav | 114 | 43.85 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Mráz Rastislav | 73 | 28.08 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Bošnáková Zuzana | 71 | 27.31 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Viskupič Marián | 64 | 24.62 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Benová Mária | 60 | 23.08 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Helt Petra | 51 | 19.62 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Horváthová Ľubica | 51 | 19.62 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Halaksa Martin | 44 | 16.92 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Horváth Juraj | 42 | 16.15 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Bolemanová Kristína | 41 | 15.77 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Galbavý Marián | 38 | 14.62 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Hambálek Peter | 37 | 14.23 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Lančarič Matej | 35 | 13.46 % | Független | ||
| Voleková Lívia | 30 | 11.54 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Škorec Marcel | 29 | 11.15 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Baroš Branislav | 28 | 10.77 % | TPK | ||
| Pullmann Martin | 28 | 10.77 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Bočko Ivan | 25 | 9.62 % | Független | ||
| Baďura Juraj | 24 | 9.23 % | Független | ||
| Čajková Andrea | 23 | 8.85 % | Független | ||
| Gubrická Marta | 23 | 8.85 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Cabanová Gabriela | 21 | 8.08 % | Független | ||
| Krištofík Štefan | 20 | 7.69 % | Független | ||
| Neštický Marek | 20 | 7.69 % | Független | ||
| Žambokréthy Ľudovít | 20 | 7.69 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA |
Választások eredményeinek változása százalékban
| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| SMER SD | 71 | 21.65% |
| PS | 65 | 19.82% |
| HLAS - SD | 50 | 15.24% |
| OĽANO-NOVA | 40 | 12.20% |
| REPUBLIKA | 20 | 6.10% |
| SNS | 19 | 5.79% |
| SaS | 19 | 5.79% |
| KDH | 18 | 5.49% |
| Demokrati | 11 | 3.35% |
| SME RODINA | 4 | 1.22% |
| LSNS | 3 | 0.91% |
| KARMA | 3 | 0.91% |
| MK | 1 | 0.30% |
| Egyéb | 4 | 1.22% |
| Érvényes szavazatok | 328 |
Nagyszombati járás
Nagyszombati kerület
Választásra jogosult: 427
Választási részvétel: 60.66 %
Bedobott boríték: 259Érvényes szavazólap: 257
| # | Jelölt | Szavazat | Arány |
|---|---|---|---|
| Korčok Ivan | 121 | 47.08 % | |
| Pellegrini Peter | 79 | 30.74 % | |
| Harabin Štefan | 43 | 16.73 % | |
| Matovič Igor | 9 | 3.50 % | |
| Dubovský Patrik | 2 | 0.78 % | |
| Kubiš Ján | 2 | 0.78 % | |
| Švec Róbertvisszalépett | 1 | 0.39 % | |
| Forró Krisztián | 0 | 0.00 % | |
| Kotleba Marian | 0 | 0.00 % | |
| Náhlik Milan | 0 | 0.00 % |
Európai parlamenti választások eredményeinek változása
Választásra jogosult: 432
Választási részvétel: 34.72 %| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| PS | 47 | 31.33 % |
| SMER - SD | 26 | 17.33 % |
| REPUBLIKA | 24 | 16.00 % |
| Demokrati | 16 | 10.67 % |
| HLAS - SD | 16 | 10.67 % |
| SaS | 7 | 4.67 % |
| SNS | 5 | 3.33 % |
| KÚ | 3 | 2.00 % |
| KDH | 3 | 2.00 % |
| SLOVENSKO, ZA ĽUDÍ | 3 | 2.00 % |
| Érvényes szavazatok | 150 |
Elsőbbségi szavazatok
Egy szavazólapon legfeljebb két jelölt karikázható be, ezért ezek a számok nem adódnak össze a pártlistás szavazatokkal.
| # | Jelölt | Párt | Karikák | Karikák aránya a párton belül |
|---|---|---|---|---|
| Ódor Ľudovít | PS | 36 | ||
| Uhrík Milan | REPUBLIKA | 21 | ||
| Hojsík Martin | PS | 14 | ||
| Beňová Monika | SMER - SD | 11 | ||
| Cifrová Ostrihoňová Veronika | PS | 11 | ||
| Laššáková Judita | SMER - SD | 10 | ||
| Karvašová Ľubica | PS | 10 | ||
| Kaliňák Erik | SMER - SD | 9 | ||
| Naď Jaroslav | Demokrati | 8 | ||
| Mazurek Milan | REPUBLIKA | 8 | ||
| Blaha Ľuboš | SMER - SD | 8 | ||
| Becík Branislav | HLAS - SD | 7 | ||
| Ondruš Branislav | HLAS - SD | 5 | ||
| Hamran Štefan | Demokrati | 4 | ||
| Žitňanská Jana | Demokrati | 4 | ||
| Šeliga Juraj | Demokrati | 4 | ||
| Mihál Jozef | Demokrati | 4 | ||
| Ďuriš Marián | REPUBLIKA | 4 | ||
| Roth Neveďalová Katarína | SMER - SD | 4 | ||
| Sulík Richard | SaS | 4 | ||
| Heger Eduard | Demokrati | 3 | ||
| Taraba Tomáš | SNS | 3 | ||
| Huliak Rudolf | SNS | 3 | ||
| Pavlíková Lívia | REPUBLIKA | 3 | ||
| Krajniak Milan | KÚ | 3 |


