Áttekintés
Hivatalos szlovák megnevezés:
Sečovská Polianka
Koordináták:
48.78610992, 21.68053055
Terület:
22,1 km2
Rang:
község
Népesség:
2753
Tszf. magasság:
127 m
Körzethívószám:
+421 (0) 57
Irányítószám:
09414
Település kód:
529133
Szervezeti azonosító:
332828
Adóazonosító:
20200630469
Névelőfordulások
1773
Polyanka, Polanka,
1786
Polyanka,
1808
Szécs-Polyánka, Sečowská Polánka,
1863
Szécspolyánka,
1907
Szécsmező,
1920
Sečovská Poľanka,
1948
Sečovská Polianka
Közigazgatás
Polgármesteri hivatal
Cím: (Hlavná) 132
Telefon: 0574882080
Fax: 0574882081
E-mail: [email protected]
Honlap: secovskapolianka.sk
Cím: (Hlavná) 132
Telefon: 0574882080
Fax: 0574882081
E-mail: [email protected]
Honlap: secovskapolianka.sk
Hivatali órák:
Hétfő: 7:30-15:30Zárva
Kedd: 7:30-15:30
Szerda: 7:30-17:30
Csütörtök: 7:30-15:30
Péntek: 7:30-13:30
Polgármester:
Urban Michal (Független)
Urban Michal (Független)
Képviselő-testület:
Béreš Ján (KDH)
Ceľuch Pavel (Független)
Ceľuch Radovan (HLAS - sociálna demokracia)
Farbár Július (HLAS - sociálna demokracia)
Habura Róbert (Független)
Hudák Michal (Független)
Kohut Gabriel (HLAS - sociálna demokracia)
Kraus Matúš (Független)
Madarová Silvia (KDH)
Nemzetiség
Nemzetiségi összetétel változása számokban
| Nemzet | Fő | Arány |
|---|---|---|
| magyarok | 5 | 0% |
| szlovákok | 2 605 | 96% |
| ruszinok | 1 | 0% |
| romák | 27 | 1% |
| ukránok | 1 | 0% |
| csehek | 7 | 0% |
| németek | 0 | 0% |
| lengyelek | 1 | 0% |
| egyéb | 2 | 0% |
| ismeretlen | 52 | 2% |
| összlétszám | 2 701 |
Mai közigazgatás
Választások
A település vezetése és a részvétel alakulása
100%0%
Fedor Marián
Független
Fedor Marián
SIEŤ
Urban Michal
Független
Urban Michal
Független
Urban Michal
Független
Alapadatok
Választásra jogosult: 2121
Választási részvétel: 51.72 %
Kiadott boríték: 1097
Bedobott boríték: 1096Képviselő-testület
Polgármester
Érvényes szavazólap: 1068
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Urban Michal | 809 | 75.75 % | Független | |
| Goda Ján | 259 | 24.25 % | Független |
Képviselőválasztás
| # | Név | körzet | Szavazat | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Béreš Ján | 1. körzet | 560 | KDH | ||
| Madarová Silvia | 1. körzet | 499 | KDH | ||
| Ceľuch Radovan | 1. körzet | 496 | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Ceľuch Pavel | 1. körzet | 484 | Független | ||
| Habura Róbert | 1. körzet | 451 | Független | ||
| Farbár Július | 1. körzet | 442 | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Hudák Michal | 1. körzet | 409 | Független | ||
| Kraus Matúš | 1. körzet | 366 | Független | ||
| Kohut Gabriel | 1. körzet | 332 | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Urban Slavomír | 1. körzet | 321 | KDH | ||
| Urban Jozef | 1. körzet | 306 | REPUBLIKA | ||
| Urbanová Anna | 1. körzet | 276 | KDH | ||
| Kušnír Stanislav | 1. körzet | 270 | KDH | ||
| Danková Jozefína | 1. körzet | 205 | SLOVENSKO, Demokrati, NOVA | ||
| Nemčík Michal | 1. körzet | 129 | SV |
Képviselőjelöltek eredményei pártok szerint
Választásra jogosult: 2 121
Választási részvétel: 49.69 %
Bedobott boríték: 1 041Elnökválasztás
Érvényes szavazólap: 861
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Mazurek Milan | 399 | 46.34 % | REPUBLIKA | |
| Majerský Milan | 281 | 32.64 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci, Progresívne Slovensko | |
| Migaľ Samuel | 111 | 12.89 % | Független | |
| Lešková Monika | 21 | 2.44 % | SNS | |
| Geci Marián | 11 | 1.28 % | Független | |
| Čureja Drahomír | 5 | 0.58 % | Független | |
| Goliaš Ľubomír | 5 | 0.58 % | Jednota Slovanov | |
| Stanko Ján | 3 | 0.35 % | SLOVEXIT | |
| Ištok Jozef | 2 | 0.23 % | Független | |
| Kašo Zoltán | 1 | 0.12 % | TÍM KOŠICE |
Képviselőválasztás
Volebný obvod č. 13
Érvényes szavazólap: 870
| # | Név | Szavazat | Százalék | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Karol Ján | 435 | 50.00 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Ragan Ján | 180 | 20.69 % | Független | ||
| Baran Jozef | 174 | 20.00 % | Független | ||
| Zubková Ľubica | 149 | 17.13 % | Független | ||
| Horváth Lukáš | 141 | 16.21 % | Független | ||
| Kocák Peter | 136 | 15.63 % | Független | ||
| Migaľ Samuel | 120 | 13.79 % | Független | ||
| Bačovčin Milan | 100 | 11.49 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Lenková Eva | 95 | 10.92 % | Független | ||
| Fedorčák Pavol | 90 | 10.34 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Jenčo Michal | 90 | 10.34 % | Független | ||
| Kobielský Alfonz | 88 | 10.11 % | Független | ||
| Tkáč Ján | 88 | 10.11 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Cerula Marek | 83 | 9.54 % | Független | ||
| Berta Jozef | 80 | 9.20 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Bačová Katarína | 77 | 8.85 % | Progresívne Slovensko, Demokrati | ||
| Čalfa Róbert | 77 | 8.85 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Bužo Lukáš | 74 | 8.51 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Makatúra Jaroslav | 65 | 7.47 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Goga Peter | 58 | 6.67 % | SMER - SD | ||
| Hudák Peter | 53 | 6.09 % | REPUBLIKA | ||
| Kočišová Jana | 53 | 6.09 % | REPUBLIKA | ||
| Baran Michal | 52 | 5.98 % | Független | ||
| Duda Stanislav | 50 | 5.75 % | Független | ||
| Mihalčin Jozef | 46 | 5.29 % | REPUBLIKA |
Választások eredményeinek változása százalékban
| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| SMER SD | 409 | 31.85% |
| HLAS - SD | 241 | 18.77% |
| KDH | 185 | 14.41% |
| PS | 96 | 7.48% |
| REPUBLIKA | 93 | 7.24% |
| OĽANO-NOVA | 90 | 7.01% |
| SNS | 70 | 5.45% |
| Demokrati | 26 | 2.02% |
| SaS | 24 | 1.87% |
| SME RODINA | 22 | 1.71% |
| LSNS | 10 | 0.78% |
| Egyéb | 18 | 1.40% |
| Érvényes szavazatok | 1 284 |
Varannói járás
Eperjesi kerület
Választásra jogosult: 2 077
Választási részvétel: 45.02 %
Bedobott boríték: 935Érvényes szavazólap: 923
| # | Jelölt | Szavazat | Arány |
|---|---|---|---|
| Pellegrini Peter | 459 | 49.73 % | |
| Korčok Ivan | 242 | 26.22 % | |
| Harabin Štefan | 170 | 18.42 % | |
| Matovič Igor | 22 | 2.38 % | |
| Kubiš Ján | 17 | 1.84 % | |
| Dubovský Patrik | 8 | 0.87 % | |
| Kotleba Marian | 3 | 0.33 % | |
| Danko Andrejvisszalépett | 2 | 0.22 % | |
| Forró Krisztián | 0 | 0.00 % | |
| Náhlik Milan | 0 | 0.00 % |
Európai parlamenti választások eredményeinek változása
Választásra jogosult: 2 084
Választási részvétel: 24.62 %| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| SMER - SD | 146 | 29.14 % |
| REPUBLIKA | 97 | 19.36 % |
| KDH | 82 | 16.37 % |
| PS | 66 | 13.17 % |
| HLAS - SD | 41 | 8.18 % |
| Demokrati | 17 | 3.39 % |
| SNS | 15 | 2.99 % |
| SaS | 13 | 2.59 % |
| SLOVENSKO, ZA ĽUDÍ | 9 | 1.80 % |
| KÚ | 7 | 1.40 % |
| ZR | 3 | 0.60 % |
| Socialisti | 2 | 0.40 % |
| Volt SK | 2 | 0.40 % |
| PATRIOT | 1 | 0.20 % |
| Érvényes szavazatok | 501 |
Elsőbbségi szavazatok
Egy szavazólapon legfeljebb két jelölt karikázható be, ezért ezek a számok nem adódnak össze a pártlistás szavazatokkal.
| # | Jelölt | Párt | Karikák | Karikák aránya a párton belül |
|---|---|---|---|---|
| Blaha Ľuboš | SMER - SD | 81 | ||
| Uhrík Milan | REPUBLIKA | 80 | ||
| Beňová Monika | SMER - SD | 62 | ||
| Kaliňák Erik | SMER - SD | 51 | ||
| Lexmann Miriam | KDH | 44 | ||
| Ódor Ľudovít | PS | 43 | ||
| Mazurek Milan | REPUBLIKA | 42 | ||
| Laššáková Judita | SMER - SD | 36 | ||
| Figeľ Ján | KDH | 33 | ||
| Hojsík Martin | PS | 22 | ||
| Cifrová Ostrihoňová Veronika | PS | 20 | ||
| Pavlíková Lívia | REPUBLIKA | 15 | ||
| Ondruš Branislav | HLAS - SD | 14 | ||
| Roth Neveďalová Katarína | SMER - SD | 13 | ||
| Paľa Gabriel | KDH | 13 | ||
| Micheľ Ľuboš | HLAS - SD | 13 | ||
| Škripek Branislav | KDH | 11 | ||
| Rostás Tibor Eliot | REPUBLIKA | 10 | ||
| Karvašová Ľubica | PS | 10 | ||
| Becík Branislav | HLAS - SD | 10 | ||
| Ferenčák Ján | HLAS - SD | 10 | ||
| Štefanec Ivan | KDH | 9 | ||
| Naď Jaroslav | Demokrati | 8 | ||
| Belousovová Anna | REPUBLIKA | 8 | ||
| Wiezik Michal | PS | 8 |


