Áttekintés
Hivatalos szlovák megnevezés:
Suchá nad Parnou
Településrészek:
Koordináták:
48.40988922, 17.48986816
Terület:
14,38 km2
Rang:
község
Népesség:
2054
Tszf. magasság:
176 m
Körzethívószám:
+421 (0) 33
Irányítószám:
91901
Település kód:
507571
Szervezeti azonosító:
313009
Adóazonosító:
2021175695
Névelőfordulások
1773
Szuha, Dirnpach, Suha,
1786
Suha, Dürnbach,
1808
Szuha, Dürnbach, Suchá,
1863
Szárasd,
1873
Szuha,
1888
Szárazpatak,
1920
Suchá,
1927
Suchá nad Parnou
Közigazgatás
Polgármesteri hivatal
Cím: (Suchá nad Parnou) 68
Telefon: 0335580174
Fax: 0335580174
E-mail: [email protected]
Honlap: suchanadparnou.sk
Cím: (Suchá nad Parnou) 68
Telefon: 0335580174
Fax: 0335580174
E-mail: [email protected]
Honlap: suchanadparnou.sk
Hivatali órák:
Hétfő: 8:00-12:00; 13:00-15:30Zárva
Kedd: nincs ügyfélfogadás
Szerda: 8:00-12:00; 13:00-17:00
Csütörtök: 8:00-12:00; 13:00-15:30
Péntek: 8:00-12:00
Polgármester:
Glončák Martin (Független)
Glončák Martin (Független)
Képviselő-testület:
Balážová Daniela (HLAS - sociálna demokracia)
Bejdák Pavol (Független)
Chmurová Jana (Független)
Krajčovič Adam (Független)
Kučerová Iveta (Független)
Kyrinovičová Daniela (Független)
Praženka Martin (Független)
Sokol Miroslav (Független)
Tibenská Dominika (Demokrati, Progresívne Slovensko, SaS, SLOVENSKO, KDH)
Nemzetiség
Nemzetiségi összetétel változása számokban
| Nemzet | Fő | Arány |
|---|---|---|
| magyarok | 2 | 0% |
| szlovákok | 2 086 | 95% |
| ukránok | 2 | 0% |
| csehek | 11 | 0% |
| németek | 0 | 0% |
| lengyelek | 1 | 0% |
| egyéb | 16 | 1% |
| ismeretlen | 84 | 4% |
| összlétszám | 2 202 |
Mai közigazgatás
Választások
A település vezetése és a részvétel alakulása
100%0%
Balážová Daniela
Független
Balážová Daniela
Független
Glončák Martin
Független
Glončák Martin
Független
Glončák Martin
Független
Alapadatok
Választásra jogosult: 1869
Választási részvétel: 48.15 %
Kiadott boríték: 900
Bedobott boríték: 900Képviselő-testület
Polgármester
Érvényes szavazólap: 881
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Glončák Martin | 559 | 63.45 % | Független | |
| Bejdák Pavol | 193 | 21.91 % | Független | |
| Kalný Lukáš | 129 | 14.64 % | Független |
Képviselőválasztás
| # | Név | körzet | Szavazat | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Sokol Miroslav | 1. körzet | 547 | Független | ||
| Krajčovič Adam | 1. körzet | 535 | Független | ||
| Bejdák Pavol | 1. körzet | 422 | Független | ||
| Tibenská Dominika | 1. körzet | 416 | Demokrati, Progresívne Slovensko, SaS, SLOVENSKO, KDH | ||
| Chmurová Jana | 1. körzet | 406 | Független | ||
| Balážová Daniela | 1. körzet | 381 | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Kučerová Iveta | 1. körzet | 375 | Független | ||
| Kyrinovičová Daniela | 1. körzet | 299 | Független | ||
| Praženka Martin | 1. körzet | 291 | Független | ||
| Marhavý Frederik | 1. körzet | 273 | Demokrati, Progresívne Slovensko, SaS, SLOVENSKO, KDH |
Képviselőjelöltek eredményei pártok szerint
Választásra jogosult: 1 869
Választási részvétel: 47.94 %
Bedobott boríték: 894Elnökválasztás
Érvényes szavazólap: 823
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Viskupič Jozef | 572 | 69.50 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | |
| Hambálek Peter | 104 | 12.64 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | |
| Lančarič Matej | 92 | 11.18 % | Független | |
| Cehlárik Jaroslav | 22 | 2.67 % | PRAVDA | |
| Dohál Róbert | 22 | 2.67 % | ApS | |
| Pollák Štefan | 8 | 0.97 % | SPOLOČNE OBČANIA SLOVENSKA | |
| Berényi József | 3 | 0.36 % | Magyar Szövetség - Maďarská aliancia |
Képviselőválasztás
Volebný obvod č. 7
Érvényes szavazólap: 765
| # | Név | Szavazat | Százalék | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Halaksa Martin | 295 | 38.56 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Viskupič Marián | 213 | 27.84 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Bošnáková Zuzana | 182 | 23.79 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Kramár Branislav | 178 | 23.27 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Horváthová Ľubica | 163 | 21.31 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Bolemanová Kristína | 150 | 19.61 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Mráz Rastislav | 135 | 17.65 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Helt Petra | 131 | 17.12 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Galbavý Marián | 129 | 16.86 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Lančarič Matej | 127 | 16.60 % | Független | ||
| Benová Mária | 126 | 16.47 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Hambálek Peter | 121 | 15.82 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Baroš Branislav | 115 | 15.03 % | TPK | ||
| Fridrichová Jana | 97 | 12.68 % | TPK | ||
| Ďurková Katarína | 88 | 11.50 % | Független | ||
| Gubrická Marta | 85 | 11.11 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Neštický Marek | 83 | 10.85 % | Független | ||
| Krajčo Marcel | 81 | 10.59 % | Független | ||
| Bočko Ivan | 79 | 10.33 % | Független | ||
| Eliášová Magdaléna | 78 | 10.20 % | Független | ||
| Čajková Andrea | 76 | 9.93 % | Független | ||
| Pullmann Martin | 73 | 9.54 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Škorec Marcel | 71 | 9.28 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Horváth Juraj | 70 | 9.15 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Matula David | 69 | 9.02 % | Független |
Választások eredményeinek változása százalékban
| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| SMER SD | 318 | 23.52% |
| PS | 267 | 19.75% |
| HLAS - SD | 173 | 12.80% |
| OĽANO-NOVA | 164 | 12.13% |
| SaS | 95 | 7.03% |
| KDH | 87 | 6.43% |
| REPUBLIKA | 70 | 5.18% |
| SNS | 61 | 4.51% |
| Demokrati | 49 | 3.62% |
| SME RODINA | 33 | 2.44% |
| LSNS | 18 | 1.33% |
| Piráti | 9 | 0.67% |
| MK | 1 | 0.07% |
| Egyéb | 7 | 0.52% |
| Érvényes szavazatok | 1 352 |
Nagyszombati járás
Nagyszombati kerület
Választásra jogosult: 1 807
Választási részvétel: 62.15 %
Bedobott boríték: 1 123Érvényes szavazólap: 1 119
| # | Jelölt | Szavazat | Arány |
|---|---|---|---|
| Korčok Ivan | 544 | 48.61 % | |
| Pellegrini Peter | 371 | 33.15 % | |
| Harabin Štefan | 133 | 11.89 % | |
| Kubiš Ján | 28 | 2.50 % | |
| Matovič Igor | 24 | 2.14 % | |
| Dubovský Patrik | 11 | 0.98 % | |
| Kotleba Marian | 4 | 0.36 % | |
| Forró Krisztián | 2 | 0.18 % | |
| Švec Róbertvisszalépett | 2 | 0.18 % | |
| Náhlik Milan | 0 | 0.00 % |
Európai parlamenti választások eredményeinek változása
Választásra jogosult: 1 815
Választási részvétel: 38.46 %| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| PS | 218 | 31.96 % |
| SMER - SD | 163 | 23.90 % |
| REPUBLIKA | 98 | 14.37 % |
| Demokrati | 43 | 6.30 % |
| SaS | 41 | 6.01 % |
| HLAS - SD | 41 | 6.01 % |
| KDH | 37 | 5.43 % |
| SLOVENSKO, ZA ĽUDÍ | 19 | 2.79 % |
| KÚ | 7 | 1.03 % |
| SNS | 6 | 0.88 % |
| ĽSNS | 3 | 0.44 % |
| ZR | 3 | 0.44 % |
| PATRIOT | 1 | 0.15 % |
| MySlovensko | 1 | 0.15 % |
| Socialisti | 1 | 0.15 % |
| Érvényes szavazatok | 682 |
Elsőbbségi szavazatok
Egy szavazólapon legfeljebb két jelölt karikázható be, ezért ezek a számok nem adódnak össze a pártlistás szavazatokkal.
| # | Jelölt | Párt | Karikák | Karikák aránya a párton belül |
|---|---|---|---|---|
| Ódor Ľudovít | PS | 144 | ||
| Blaha Ľuboš | SMER - SD | 84 | ||
| Uhrík Milan | REPUBLIKA | 68 | ||
| Kaliňák Erik | SMER - SD | 66 | ||
| Beňová Monika | SMER - SD | 58 | ||
| Hojsík Martin | PS | 58 | ||
| Cifrová Ostrihoňová Veronika | PS | 55 | ||
| Laššáková Judita | SMER - SD | 41 | ||
| Mazurek Milan | REPUBLIKA | 35 | ||
| Karvašová Ľubica | PS | 31 | ||
| Lexmann Miriam | KDH | 21 | ||
| Ondruš Branislav | HLAS - SD | 20 | ||
| Belousovová Anna | REPUBLIKA | 19 | ||
| Roth Neveďalová Katarína | SMER - SD | 19 | ||
| Wiezik Michal | PS | 18 | ||
| Naď Jaroslav | Demokrati | 17 | ||
| Marcinková Vladimíra | SaS | 17 | ||
| Hamran Štefan | Demokrati | 15 | ||
| Rostás Tibor Eliot | REPUBLIKA | 15 | ||
| Štefanec Ivan | KDH | 14 | ||
| Sulík Richard | SaS | 14 | ||
| Becík Branislav | HLAS - SD | 13 | ||
| Matovič Igor | SLOVENSKO, ZA ĽUDÍ | 11 | ||
| Rolník Ladislav | SMER - SD | 10 | ||
| Poliačik Martin | PS | 9 |


