Áttekintés
Hivatalos szlovák megnevezés:
Ružindol
Koordináták:
48.37284088, 17.48914146
Terület:
14,71 km2
Rang:
község
Népesség:
1622
Tszf. magasság:
166 m
Körzethívószám:
+421 (0) 33
Irányítószám:
91961
Település kód:
507512
Szervezeti azonosító:
312941
Adóazonosító:
2021175673
Névelőfordulások
1773
Rosindol, Rossindol, Rosenthal,
1786
Rosenthal, Rossindol, Vallis Rosarum,
1808
Rosindal, Rosenthal, Rossindel, Rossindol,
1863
Rosindal,
1873
Rosindol,
1888
Rózsavölgy,
1920
Rošindol,
1927
Rožindol,
1948
Ružindol
Közigazgatás
Polgármesteri hivatal
Cím: (Ružindol) 130
Telefon: 0335549121
Fax: 0335549311
E-mail: [email protected]
Honlap: ruzindol.sk
Cím: (Ružindol) 130
Telefon: 0335549121
Fax: 0335549311
E-mail: [email protected]
Honlap: ruzindol.sk
Hivatali órák:
Hétfő: 09:00-12:00; 13:00-15:00Zárva
Kedd: 09:00-12:00; 13:00-17:00
Szerda: 09:00-12:00; 13:00-15:00
Csütörtök: 09:00-12:00; 13:00-15:00
Péntek: nincs ügyfélfogadás
Polgármester:
Galanský Peter (Független)
Galanský Peter (Független)
Képviselő-testület:
Antonín Marek (Független)
Domorák Matej (Független)
Domorák Samuel (Független)
Hafrovič Marek (Független)
Ivanovičová Miriam (KDH)
Ščigulinský Marek (Független)
Smoroň Ladislav (Független)
Tollarovič Pavol (KDH)
Vaculová Dominika (KDH)
Nemzetiség
Nemzetiségi összetétel változása számokban
| Nemzet | Fő | Arány |
|---|---|---|
| magyarok | 3 | 0% |
| szlovákok | 1 573 | 95% |
| romák | 0 | 0% |
| csehek | 14 | 1% |
| németek | 0 | 0% |
| lengyelek | 0 | 0% |
| egyéb | 13 | 1% |
| ismeretlen | 56 | 3% |
| összlétszám | 1 659 |
Mai közigazgatás
Választások
A település vezetése és a részvétel alakulása
100%0%
Púčik Vladimír
Független
Púčik Vladimír
Független
Galanský Peter
Független
Galanský Peter
Független
Galanský Peter
Független
Alapadatok
Választásra jogosult: 1370
Választási részvétel: 67.08 %
Kiadott boríték: 919
Bedobott boríték: 918Képviselő-testület
Polgármester
Érvényes szavazólap: 911
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Galanský Peter | 758 | 83.21 % | Független | |
| Mlynek Denis | 153 | 16.79 % | Független |
Képviselőválasztás
| # | Név | körzet | Szavazat | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Hafrovič Marek | 1. körzet | 615 | Független | ||
| Tollarovič Pavol | 1. körzet | 533 | KDH | ||
| Domorák Matej | 1. körzet | 475 | Független | ||
| Antonín Marek | 1. körzet | 459 | Független | ||
| Ivanovičová Miriam | 1. körzet | 430 | KDH | ||
| Vaculová Dominika | 1. körzet | 420 | KDH | ||
| Smoroň Ladislav | 1. körzet | 418 | Független | ||
| Ščigulinský Marek | 1. körzet | 416 | Független | ||
| Domorák Samuel | 1. körzet | 414 | Független | ||
| Šibalová Lucia | 1. körzet | 361 | Független | ||
| Horváth Radovan | 1. körzet | 160 | Progresívne Slovensko | ||
| Mihálková Eva | 1. körzet | 141 | SMER - SD |
Képviselőjelöltek eredményei pártok szerint
Választásra jogosult: 1 370
Választási részvétel: 67.08 %
Bedobott boríték: 897Elnökválasztás
Érvényes szavazólap: 804
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Viskupič Jozef | 567 | 70.52 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | |
| Lančarič Matej | 100 | 12.44 % | Független | |
| Hambálek Peter | 95 | 11.82 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | |
| Dohál Róbert | 21 | 2.61 % | ApS | |
| Cehlárik Jaroslav | 14 | 1.74 % | PRAVDA | |
| Berényi József | 6 | 0.75 % | Magyar Szövetség - Maďarská aliancia | |
| Pollák Štefan | 1 | 0.12 % | SPOLOČNE OBČANIA SLOVENSKA |
Képviselőválasztás
Volebný obvod č. 7
Érvényes szavazólap: 675
| # | Név | Szavazat | Százalék | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Viskupič Marián | 213 | 31.56 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Bošnáková Zuzana | 186 | 27.56 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Kramár Branislav | 177 | 26.22 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Benová Mária | 168 | 24.89 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Horváthová Ľubica | 165 | 24.44 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Mráz Rastislav | 156 | 23.11 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Bolemanová Kristína | 154 | 22.81 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Lančarič Matej | 154 | 22.81 % | Független | ||
| Galbavý Marián | 139 | 20.59 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Helt Petra | 131 | 19.41 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Halaksa Martin | 122 | 18.07 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Baďura Juraj | 114 | 16.89 % | Független | ||
| Baroš Branislav | 109 | 16.15 % | TPK | ||
| Hambálek Peter | 101 | 14.96 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Eliášová Magdaléna | 95 | 14.07 % | Független | ||
| Ďurková Katarína | 83 | 12.30 % | Független | ||
| Čajková Andrea | 81 | 12.00 % | Független | ||
| Neštický Marek | 81 | 12.00 % | Független | ||
| Voleková Lívia | 76 | 11.26 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Bočko Ivan | 75 | 11.11 % | Független | ||
| Cabanová Gabriela | 75 | 11.11 % | Független | ||
| Pekarčík Tibor | 71 | 10.52 % | Független | ||
| Krajčo Marcel | 69 | 10.22 % | Független | ||
| Horváth Juraj | 68 | 10.07 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Hric Stanislav | 68 | 10.07 % | Független |
Választások eredményeinek változása százalékban
| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| SMER SD | 236 | 22.31% |
| PS | 202 | 19.09% |
| HLAS - SD | 148 | 13.99% |
| OĽANO-NOVA | 140 | 13.23% |
| SaS | 68 | 6.43% |
| Demokrati | 64 | 6.05% |
| REPUBLIKA | 54 | 5.10% |
| SNS | 53 | 5.01% |
| KDH | 51 | 4.82% |
| SME RODINA | 20 | 1.89% |
| LSNS | 12 | 1.13% |
| Egyéb | 10 | 0.95% |
| Érvényes szavazatok | 1 058 |
Nagyszombati járás
Nagyszombati kerület
Választásra jogosult: 1 346
Választási részvétel: 65.97 %
Bedobott boríték: 888Érvényes szavazólap: 887
| # | Jelölt | Szavazat | Arány |
|---|---|---|---|
| Korčok Ivan | 434 | 48.93 % | |
| Pellegrini Peter | 276 | 31.12 % | |
| Harabin Štefan | 116 | 13.08 % | |
| Matovič Igor | 37 | 4.17 % | |
| Kubiš Ján | 15 | 1.69 % | |
| Dubovský Patrik | 5 | 0.56 % | |
| Švec Róbertvisszalépett | 2 | 0.23 % | |
| Danko Andrejvisszalépett | 1 | 0.11 % | |
| Forró Krisztián | 1 | 0.11 % | |
| Kotleba Marian | 0 | 0.00 % | |
| Náhlik Milan | 0 | 0.00 % |
Európai parlamenti választások eredményeinek változása
Választásra jogosult: 1 340
Választási részvétel: 42.09 %| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| PS | 165 | 29.78 % |
| SMER - SD | 135 | 24.37 % |
| REPUBLIKA | 69 | 12.45 % |
| Demokrati | 37 | 6.68 % |
| KDH | 36 | 6.50 % |
| HLAS - SD | 29 | 5.23 % |
| SLOVENSKO, ZA ĽUDÍ | 28 | 5.05 % |
| SaS | 27 | 4.87 % |
| PATRIOT | 6 | 1.08 % |
| SNS | 6 | 1.08 % |
| ZR | 5 | 0.90 % |
| ĽSNS | 4 | 0.72 % |
| KÚ | 4 | 0.72 % |
| SZÖVETSÉG - ALIANCIA | 1 | 0.18 % |
| Socialisti | 1 | 0.18 % |
| Volt SK | 1 | 0.18 % |
| Érvényes szavazatok | 554 |
Elsőbbségi szavazatok
Egy szavazólapon legfeljebb két jelölt karikázható be, ezért ezek a számok nem adódnak össze a pártlistás szavazatokkal.
| # | Jelölt | Párt | Karikák | Karikák aránya a párton belül |
|---|---|---|---|---|
| Ódor Ľudovít | PS | 123 | ||
| Blaha Ľuboš | SMER - SD | 73 | ||
| Kaliňák Erik | SMER - SD | 72 | ||
| Beňová Monika | SMER - SD | 49 | ||
| Uhrík Milan | REPUBLIKA | 45 | ||
| Laššáková Judita | SMER - SD | 43 | ||
| Hojsík Martin | PS | 40 | ||
| Cifrová Ostrihoňová Veronika | PS | 38 | ||
| Karvašová Ľubica | PS | 35 | ||
| Lexmann Miriam | KDH | 24 | ||
| Hamran Štefan | Demokrati | 17 | ||
| Belousovová Anna | REPUBLIKA | 16 | ||
| Naď Jaroslav | Demokrati | 15 | ||
| Mazurek Milan | REPUBLIKA | 14 | ||
| Kamenský Miroslav | REPUBLIKA | 14 | ||
| Matovič Igor | SLOVENSKO, ZA ĽUDÍ | 14 | ||
| Rostás Tibor Eliot | REPUBLIKA | 11 | ||
| Roth Neveďalová Katarína | SMER - SD | 11 | ||
| Sulík Richard | SaS | 11 | ||
| Pollák Peter | SLOVENSKO, ZA ĽUDÍ | 11 | ||
| Šeliga Juraj | Demokrati | 10 | ||
| Pavlíková Lívia | REPUBLIKA | 9 | ||
| Štefanec Ivan | KDH | 9 | ||
| Marcinková Vladimíra | SaS | 9 | ||
| Wiezik Michal | PS | 8 |


