Áttekintés
Hivatalos szlovák megnevezés:
Jalovec
Koordináták:
48.77189636, 18.74378777
Terület:
6,02 km2
Rang:
község
Népesség:
572
Tszf. magasság:
348 m
Körzethívószám:
+421 (0) 46
Irányítószám:
97231
Település kód:
557714
Szervezeti azonosító:
647845
Adóazonosító:
2021117945
Névelőfordulások
1773
Jalovecz, Jalowetz,
1786
Jalowecz,
1808
Jalovecz,
1863
Jalovec,
1913
Parlag,
1920
Jalovec
1990
Jalovec
Közigazgatás
Polgármesteri hivatal
Cím: (Mlynská) 636
Telefon: 0465471948
E-mail: [email protected]
Honlap: jalovec.eu
Cím: (Mlynská) 636
Telefon: 0465471948
E-mail: [email protected]
Honlap: jalovec.eu
Hivatali órák:
Hétfő: 07:30-11:30; 12:00-15:30Zárva
Kedd: 07:30-11:30; 12:00-15:30
Szerda: 07:30-11:30; 12:00-16:30
Csütörtök: 07:30-11:30; 12:00-15:30
Péntek: 07:30-11:30; 12:00-14:00
Polgármester:
TONHAISER Ján (Független)
TONHAISER Ján (Független)
Képviselő-testület:
BLAHOVÁ Ingrid (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
KANIANSKA MAŠLONKOVÁ Petra (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
KMEŤOVÁ Silvia (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
KONUŠOVÁ Xénia (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
PATTERMAN Michal (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Nemzetiség
Nemzetiségi összetétel változása számokban
| Nemzet | Fő | Arány |
|---|---|---|
| magyarok | 2 | 0% |
| szlovákok | 548 | 97% |
| csehek | 2 | 0% |
| németek | 2 | 0% |
| egyéb | 1 | 0% |
| ismeretlen | 11 | 2% |
| összlétszám | 566 |
Mai közigazgatás
Választások
A település vezetése és a részvétel alakulása
100%0%
Kotian Peter
SMER
Kotian Peter
SMER-SD
Kotian Peter
SMER-SD
Tonhaiser Ján
Független
TONHAISER Ján
Független
Alapadatok
Választásra jogosult: 496
Választási részvétel: 43.15 %
Kiadott boríték: 214
Bedobott boríték: 214Képviselő-testület
Polgármester
Érvényes szavazólap: 207
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| TONHAISER Ján | 207 | 100.00 % | Független |
Képviselőválasztás
| # | Név | körzet | Szavazat | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| BLAHOVÁ Ingrid | 1. körzet | 170 | STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI | ||
| KANIANSKA MAŠLONKOVÁ Petra | 1. körzet | 156 | STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI | ||
| KMEŤOVÁ Silvia | 1. körzet | 154 | STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI | ||
| KONUŠOVÁ Xénia | 1. körzet | 136 | STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI | ||
| PATTERMAN Michal | 1. körzet | 123 | STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI |
Képviselőjelöltek eredményei pártok szerint
Választásra jogosult: 496
Választási részvétel: 43.35 %
Bedobott boríték: 215Elnökválasztás
Érvényes szavazólap: 198
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Baška Jaroslav | 112 | 56.57 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, REPUBLIKA, SNS | |
| Svítková Natália | 74 | 37.37 % | Demokrati, SLOVENSKO, KDH, OKS, Progresívne Slovensko, SaS | |
| Choleva Lubomír | 9 | 4.55 % | VLASTENCI SK | |
| Galas Daniel | 3 | 1.52 % | SLOVEXIT |
Képviselőválasztás
Volebný obvod č. 7
Érvényes szavazólap: 200
| # | Név | Szavazat | Százalék | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Čičmanec Tibor | 135 | 67.50 % | Független | ||
| Procházka Ladislav | 78 | 39.00 % | Független | ||
| Rebrová Katarína | 56 | 28.00 % | Demokrati, SLOVENSKO, KDH, OKS, Progresívne Slovensko, SaS | ||
| Gigac Branislav | 41 | 20.50 % | Független | ||
| Stopka Jozef | 40 | 20.00 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, REPUBLIKA, SNS | ||
| Grúberová Silvia | 39 | 19.50 % | Független | ||
| Svítková Natália | 39 | 19.50 % | Demokrati, SLOVENSKO, KDH, OKS, Progresívne Slovensko, SaS | ||
| Hajšelová Petra | 27 | 13.50 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, REPUBLIKA, SNS | ||
| Švec Milan | 27 | 13.50 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, REPUBLIKA, SNS | ||
| Porubcová Eleonóra | 26 | 13.00 % | Demokrati, SLOVENSKO, KDH, OKS, Progresívne Slovensko, SaS | ||
| Smatana Ladislav | 26 | 13.00 % | Független | ||
| Oulehle Peter | 25 | 12.50 % | Demokrati, SLOVENSKO, KDH, OKS, Progresívne Slovensko, SaS | ||
| Ďureje Michal | 24 | 12.00 % | Független | ||
| Porubec Ivan | 24 | 12.00 % | Demokrati, SLOVENSKO, KDH, OKS, Progresívne Slovensko, SaS | ||
| Dobiaš Michal | 23 | 11.50 % | Független | ||
| Macháčková Katarína | 23 | 11.50 % | Független | ||
| Dzina Miroslav | 22 | 11.00 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, REPUBLIKA, SNS | ||
| Cvopa Dalibor | 20 | 10.00 % | Független | ||
| Kaniansky Branislav | 20 | 10.00 % | Független | ||
| Paulík Peter | 20 | 10.00 % | Független | ||
| Iliaš Radovan | 18 | 9.00 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, REPUBLIKA, SNS | ||
| Baková Zuzana | 17 | 8.50 % | Független | ||
| Beňová Viera | 17 | 8.50 % | Demokrati, SLOVENSKO, KDH, OKS, Progresívne Slovensko, SaS | ||
| Daňo Ján | 17 | 8.50 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, REPUBLIKA, SNS | ||
| Divéky Emil | 17 | 8.50 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, REPUBLIKA, SNS |
Választások eredményeinek változása százalékban
| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| SMER SD | 119 | 32.87% |
| HLAS - SD | 61 | 16.85% |
| PS | 58 | 16.02% |
| REPUBLIKA | 31 | 8.56% |
| SNS | 28 | 7.73% |
| SaS | 19 | 5.25% |
| OĽANO-NOVA | 13 | 3.59% |
| KDH | 10 | 2.76% |
| Demokrati | 10 | 2.76% |
| SME RODINA | 6 | 1.66% |
| KSS | 2 | 0.55% |
| Piráti | 2 | 0.55% |
| Egyéb | 3 | 0.83% |
| Érvényes szavazatok | 362 |
Privigyei járás
Trencséni kerület
Választásra jogosult: 494
Választási részvétel: 60.32 %
Bedobott boríték: 298Érvényes szavazólap: 298
| # | Jelölt | Szavazat | Arány |
|---|---|---|---|
| Pellegrini Peter | 137 | 45.97 % | |
| Korčok Ivan | 99 | 33.22 % | |
| Harabin Štefan | 50 | 16.78 % | |
| Kubiš Ján | 7 | 2.35 % | |
| Matovič Igor | 3 | 1.01 % | |
| Náhlik Milan | 1 | 0.34 % | |
| Švec Róbertvisszalépett | 1 | 0.34 % | |
| Dubovský Patrik | 0 | 0.00 % | |
| Forró Krisztián | 0 | 0.00 % | |
| Kotleba Marian | 0 | 0.00 % |
Európai parlamenti választások eredményeinek változása
Választásra jogosult: 501
Választási részvétel: 42.51 %| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| PS | 68 | 32.23 % |
| SMER - SD | 52 | 24.64 % |
| REPUBLIKA | 43 | 20.38 % |
| HLAS - SD | 21 | 9.95 % |
| Demokrati | 7 | 3.32 % |
| SaS | 7 | 3.32 % |
| KDH | 4 | 1.90 % |
| PATRIOT | 2 | 0.95 % |
| ĽSNS | 2 | 0.95 % |
| KÚ | 2 | 0.95 % |
| MySlovensko | 1 | 0.47 % |
| SNS | 1 | 0.47 % |
| ZR | 1 | 0.47 % |
| Érvényes szavazatok | 211 |
Elsőbbségi szavazatok
Egy szavazólapon legfeljebb két jelölt karikázható be, ezért ezek a számok nem adódnak össze a pártlistás szavazatokkal.
| # | Jelölt | Párt | Karikák | Karikák aránya a párton belül |
|---|---|---|---|---|
| Ódor Ľudovít | PS | 52 | ||
| Uhrík Milan | REPUBLIKA | 35 | ||
| Mazurek Milan | REPUBLIKA | 25 | ||
| Beňová Monika | SMER - SD | 25 | ||
| Cifrová Ostrihoňová Veronika | PS | 23 | ||
| Blaha Ľuboš | SMER - SD | 21 | ||
| Kaliňák Erik | SMER - SD | 19 | ||
| Hojsík Martin | PS | 18 | ||
| Roth Neveďalová Katarína | SMER - SD | 14 | ||
| Karvašová Ľubica | PS | 12 | ||
| Laššáková Judita | SMER - SD | 11 | ||
| Becík Branislav | HLAS - SD | 11 | ||
| Wiezik Michal | PS | 9 | ||
| Ondruš Branislav | HLAS - SD | 7 | ||
| Belousovová Anna | REPUBLIKA | 6 | ||
| Sulík Richard | SaS | 6 | ||
| Pavlíková Lívia | REPUBLIKA | 4 | ||
| Ferenčák Ján | HLAS - SD | 4 | ||
| Mihál Jozef | Demokrati | 3 | ||
| Rostás Tibor Eliot | REPUBLIKA | 3 | ||
| Lexmann Miriam | KDH | 3 | ||
| Čellár Miroslav | HLAS - SD | 3 | ||
| Radačovský Miroslav | PATRIOT | 2 | ||
| Naď Jaroslav | Demokrati | 2 | ||
| Šeliga Juraj | Demokrati | 2 |


