Áttekintés
Hivatalos szlovák megnevezés:
Šúrovce
Településrészek:
Koordináták:
48.33286667, 17.71738815
Terület:
19,91 km2
Rang:
község
Népesség:
2332
Tszf. magasság:
132 m
Körzethívószám:
+421 (0) 33
Irányítószám:
91925
Település kód:
507636
Szervezeti azonosító:
313068
Adóazonosító:
2021175717
Névelőfordulások
1944
Šúrovce
Közigazgatás
Polgármesteri hivatal
Cím: (Nová) 5
Telefon: 0335595767
Fax: 0335595221
E-mail: [email protected]
Honlap: surovce.sk
Cím: (Nová) 5
Telefon: 0335595767
Fax: 0335595221
E-mail: [email protected]
Honlap: surovce.sk
Hivatali órák:
Hétfő: 7:30-12:00; 12:30-15:00Zárva
Kedd: 7:30-12:00; 12:30-15:00
Szerda: 7:30-12:00; 12:30-17:00
Csütörtök: nincs ügyfélfogadás
Péntek: 7:30-12:00; 12:30-15:00
Polgármester:
Viskupič Marián (SaS)
Viskupič Marián (SaS)
Képviselő-testület:
Benedik Pavol (Független)
Brečka Štefan (Független)
Bukovský Rastislav (Független)
Haršáni Miroslav (Független)
Maron Tomáš (Független)
Mlíchová Petra (Független)
Ormandy Tomáš (Független)
Šimášek Miroslav (Független)
Viskupič Marián (SaS)
Nemzetiség
Nemzetiségi összetétel változása számokban
| Nemzet | Fő | Arány |
|---|---|---|
| magyarok | 6 | 0% |
| szlovákok | 2 163 | 95% |
| romák | 3 | 0% |
| csehek | 1 | 0% |
| németek | 0 | 0% |
| lengyelek | 1 | 0% |
| egyéb | 6 | 0% |
| ismeretlen | 97 | 4% |
| összlétszám | 2 277 |
Mai közigazgatás
Választások
A település vezetése és a részvétel alakulása
100%0%
Richnák Miloslav
Független
Gogolová Žaneta
Független
Gogolová Žaneta
Független
Gogolová Žaneta
Független
Viskupič Marián
SaS
Alapadatok
Választásra jogosult: 1861
Választási részvétel: 63.89 %
Kiadott boríték: 1189
Bedobott boríték: 1189Képviselő-testület
Polgármester
Érvényes szavazólap: 1163
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Viskupič Marián | 837 | 71.97 % | SaS | |
| Gogolová Žaneta | 326 | 28.03 % | Független |
Képviselőválasztás
| # | Név | körzet | Szavazat | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Viskupič Marián | 1. körzet | 734 | SaS | ||
| Šimášek Miroslav | 1. körzet | 639 | Független | ||
| Mlíchová Petra | 1. körzet | 485 | Független | ||
| Benedik Pavol | 1. körzet | 468 | Független | ||
| Maron Tomáš | 1. körzet | 458 | Független | ||
| Ormandy Tomáš | 1. körzet | 438 | Független | ||
| Brečka Štefan | 1. körzet | 396 | Független | ||
| Haršáni Miroslav | 1. körzet | 383 | Független | ||
| Bukovský Rastislav | 1. körzet | 338 | Független | ||
| Adamcová Anna | 1. körzet | 330 | Független | ||
| Líška Matej | 1. körzet | 315 | Független | ||
| Gogolová Žaneta | 1. körzet | 312 | Független | ||
| Ďuriš Ivan | 1. körzet | 304 | STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI | ||
| Mrva Ľubomír | 1. körzet | 258 | Független | ||
| Macho Stanislav | 1. körzet | 244 | STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI | ||
| Pavlovič Vladimír | 1. körzet | 233 | Független | ||
| Bodiš Adam | 1. körzet | 232 | Független | ||
| Merica Daniel | 1. körzet | 225 | REPUBLIKA | ||
| Merica Milan | 1. körzet | 211 | Független | ||
| Šiška Ladislav | 1. körzet | 202 | STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI | ||
| Koštrnová Nina | 1. körzet | 187 | Független | ||
| Šulecová Mária | 1. körzet | 186 | REPUBLIKA | ||
| Drozd Tomáš | 1. körzet | 151 | REPUBLIKA | ||
| Vinterová Aneta | 1. körzet | 137 | HLAS - sociálna demokracia |
Képviselőjelöltek eredményei pártok szerint
Választásra jogosult: 1 861
Választási részvétel: 63.89 %
Bedobott boríték: 1 172Elnökválasztás
Érvényes szavazólap: 1 042
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Viskupič Jozef | 745 | 71.50 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | |
| Hambálek Peter | 133 | 12.76 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | |
| Lančarič Matej | 89 | 8.54 % | Független | |
| Dohál Róbert | 28 | 2.69 % | ApS | |
| Cehlárik Jaroslav | 27 | 2.59 % | PRAVDA | |
| Berényi József | 10 | 0.96 % | Magyar Szövetség - Maďarská aliancia | |
| Pollák Štefan | 10 | 0.96 % | SPOLOČNE OBČANIA SLOVENSKA |
Képviselőválasztás
Volebný obvod č. 7
Érvényes szavazólap: 954
| # | Név | Szavazat | Százalék | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Viskupič Marián | 557 | 58.39 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Bošnáková Zuzana | 252 | 26.42 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Benová Mária | 214 | 22.43 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Kramár Branislav | 208 | 21.80 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Galbavý Marián | 197 | 20.65 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Mráz Rastislav | 186 | 19.50 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Bolemanová Kristína | 179 | 18.76 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Horváthová Ľubica | 164 | 17.19 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Hambálek Peter | 153 | 16.04 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Helt Petra | 150 | 15.72 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Fridrichová Jana | 134 | 14.05 % | TPK | ||
| Lančarič Matej | 134 | 14.05 % | Független | ||
| Baroš Branislav | 133 | 13.94 % | TPK | ||
| Gubrická Marta | 125 | 13.10 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Voleková Lívia | 110 | 11.53 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Halaksa Martin | 103 | 10.80 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Horváth Juraj | 103 | 10.80 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Remenár Jozef | 85 | 8.91 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Škorec Marcel | 84 | 8.81 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Pullmann Martin | 83 | 8.70 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Cabanová Gabriela | 77 | 8.07 % | Független | ||
| Čajková Andrea | 75 | 7.86 % | Független | ||
| Neštický Marek | 73 | 7.65 % | Független | ||
| Žambokréthy Ľudovít | 70 | 7.34 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Bullová Mária | 67 | 7.02 % | TPK |
Választások eredményeinek változása százalékban
| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| SMER SD | 349 | 26.40% |
| HLAS - SD | 216 | 16.34% |
| PS | 158 | 11.95% |
| OĽANO-NOVA | 144 | 10.89% |
| KDH | 109 | 8.25% |
| SNS | 101 | 7.64% |
| REPUBLIKA | 93 | 7.03% |
| SaS | 71 | 5.37% |
| Demokrati | 48 | 3.63% |
| SME RODINA | 15 | 1.13% |
| KSS | 6 | 0.45% |
| Egyéb | 12 | 0.91% |
| Érvényes szavazatok | 1 322 |
Nagyszombati járás
Nagyszombati kerület
Választásra jogosult: 1 816
Választási részvétel: 58.31 %
Bedobott boríték: 1 058Érvényes szavazólap: 1 052
| # | Jelölt | Szavazat | Arány |
|---|---|---|---|
| Pellegrini Peter | 447 | 42.49 % | |
| Korčok Ivan | 384 | 36.50 % | |
| Harabin Štefan | 154 | 14.64 % | |
| Matovič Igor | 23 | 2.19 % | |
| Kubiš Ján | 20 | 1.90 % | |
| Dubovský Patrik | 15 | 1.43 % | |
| Danko Andrejvisszalépett | 3 | 0.29 % | |
| Forró Krisztián | 2 | 0.19 % | |
| Kotleba Marian | 2 | 0.19 % | |
| Náhlik Milan | 2 | 0.19 % |
Európai parlamenti választások eredményeinek változása
Választásra jogosult: 1 807
Választási részvétel: 37.41 %| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| SMER - SD | 187 | 28.59 % |
| REPUBLIKA | 125 | 19.11 % |
| PS | 116 | 17.74 % |
| KDH | 66 | 10.09 % |
| HLAS - SD | 60 | 9.17 % |
| Demokrati | 36 | 5.50 % |
| SaS | 24 | 3.67 % |
| SLOVENSKO, ZA ĽUDÍ | 13 | 1.99 % |
| SNS | 9 | 1.38 % |
| ZR | 9 | 1.38 % |
| KÚ | 3 | 0.46 % |
| PATRIOT | 2 | 0.31 % |
| KSS | 2 | 0.31 % |
| ĽSNS | 1 | 0.15 % |
| Volt SK | 1 | 0.15 % |
| Érvényes szavazatok | 654 |
Elsőbbségi szavazatok
Egy szavazólapon legfeljebb két jelölt karikázható be, ezért ezek a számok nem adódnak össze a pártlistás szavazatokkal.
| # | Jelölt | Párt | Karikák | Karikák aránya a párton belül |
|---|---|---|---|---|
| Blaha Ľuboš | SMER - SD | 105 | ||
| Uhrík Milan | REPUBLIKA | 99 | ||
| Ódor Ľudovít | PS | 84 | ||
| Beňová Monika | SMER - SD | 75 | ||
| Kaliňák Erik | SMER - SD | 69 | ||
| Mazurek Milan | REPUBLIKA | 47 | ||
| Laššáková Judita | SMER - SD | 39 | ||
| Lexmann Miriam | KDH | 39 | ||
| Cifrová Ostrihoňová Veronika | PS | 34 | ||
| Hojsík Martin | PS | 27 | ||
| Roth Neveďalová Katarína | SMER - SD | 23 | ||
| Ondruš Branislav | HLAS - SD | 23 | ||
| Naď Jaroslav | Demokrati | 20 | ||
| Belousovová Anna | REPUBLIKA | 19 | ||
| Becík Branislav | HLAS - SD | 17 | ||
| Škripek Branislav | KDH | 15 | ||
| Karvašová Ľubica | PS | 14 | ||
| Hamran Štefan | Demokrati | 13 | ||
| Kamenský Miroslav | REPUBLIKA | 13 | ||
| Šeliga Juraj | Demokrati | 12 | ||
| Pavlíková Lívia | REPUBLIKA | 12 | ||
| Sulík Richard | SaS | 12 | ||
| Figeľ Ján | KDH | 11 | ||
| Karas Viliam | KDH | 10 | ||
| Štefanec Ivan | KDH | 10 |


