Áttekintés
Hivatalos szlovák megnevezés:
Kvakovce
Településrészek:
Koordináták:
48.98789978, 21.67118263
Terület:
33,74 km2
Rang:
község
Népesség:
447
Tszf. magasság:
217 m
Körzethívószám:
+421 (0) 57
Irányítószám:
09402
Település kód:
528820
Szervezeti azonosító:
332518
Adóazonosító:
2020630161
Névelőfordulások
1808
Kvakócz, Kwakowce,
1863
Kvakóc,
1907
Nagykőpatak,
1920
Kvakovce
Közigazgatás
Polgármesteri hivatal
Cím: (Kvakovce) 97
Telefon: 0574494154
Fax: 0574494154
E-mail: [email protected]
Honlap: kvakovce.com....html
Cím: (Kvakovce) 97
Telefon: 0574494154
Fax: 0574494154
E-mail: [email protected]
Honlap: kvakovce.com....html
Hivatali órák:
Hétfő: 7:30-12:00; 12:30-15:30Zárva
Kedd: 7:30-12:00; 12:30-15:30
Szerda: 7:30-12:00; 12:30-15:30
Csütörtök: 7:30-12:00; 12:30-15:30
Péntek: 7:30-12:00; 12:30-15:30
Polgármester:
Kapraľ Radovan (Független)
Kapraľ Radovan (Független)
Képviselő-testület:
Baran Marek (SMER - SD)
Karpjáková Katarína (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Košalko Rastislav (SNS)
Pavlík René (KDH)
Tutková Andrea (HLAS - sociálna demokracia)
Nemzetiség
Nemzetiségi összetétel változása számokban
| Nemzet | Fő | Arány |
|---|---|---|
| magyarok | 0 | 0% |
| szlovákok | 382 | 93% |
| ruszinok | 1 | 0% |
| romák | 0 | 0% |
| csehek | 2 | 0% |
| németek | 0 | 0% |
| lengyelek | 0 | 0% |
| egyéb | 1 | 0% |
| ismeretlen | 26 | 6% |
| összlétszám | 412 |
Mai közigazgatás
Választások
A település vezetése és a részvétel alakulása
100%0%
Kolesár Vladislav
Független
Kapraľ Radovan
KOS
Kapraľ Radovan
Független
Kapraľ Radovan
Független
Kapraľ Radovan
Független
Alapadatok
Választásra jogosult: 452
Választási részvétel: 59.73 %
Kiadott boríték: 270
Bedobott boríték: 269Képviselő-testület
Polgármester
Érvényes szavazólap: 250
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Kapraľ Radovan | 221 | 88.40 % | Független | |
| Hermanovská Vladimíra | 29 | 11.60 % | Bratia Slovenska |
Képviselőválasztás
| # | Név | körzet | Szavazat | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Baran Marek | 1. körzet | 165 | SMER - SD | ||
| Tutková Andrea | 1. körzet | 165 | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Karpjáková Katarína | 1. körzet | 132 | STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI | ||
| Pavlík René | 1. körzet | 116 | KDH | ||
| Košalko Rastislav | 1. körzet | 115 | SNS | ||
| Urbančoková Jana | 1. körzet | 100 | Független | ||
| Ondovčák Matúš | 1. körzet | 85 | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Dupaľ Jaroslav | 1. körzet | 78 | SMER - SD | ||
| Janevová Anna | 1. körzet | 41 | Független | ||
| Mokroluský Marián | 1. körzet | 21 | SV |
Képviselőjelöltek eredményei pártok szerint
Választásra jogosult: 452
Választási részvétel: 58.85 %
Bedobott boríték: 266Elnökválasztás
Érvényes szavazólap: 242
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Mazurek Milan | 98 | 40.50 % | REPUBLIKA | |
| Majerský Milan | 75 | 30.99 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci, Progresívne Slovensko | |
| Migaľ Samuel | 61 | 25.21 % | Független | |
| Lešková Monika | 3 | 1.24 % | SNS | |
| Geci Marián | 2 | 0.83 % | Független | |
| Čureja Drahomír | 1 | 0.41 % | Független | |
| Ištok Jozef | 1 | 0.41 % | Független | |
| Stanko Ján | 1 | 0.41 % | SLOVEXIT | |
| Goliaš Ľubomír | 0 | 0.00 % | Jednota Slovanov | |
| Kašo Zoltán | 0 | 0.00 % | TÍM KOŠICE |
Képviselőválasztás
Volebný obvod č. 13
Érvényes szavazólap: 251
| # | Név | Szavazat | Százalék | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Makatúra Jaroslav | 171 | 68.13 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Baran Jozef | 135 | 53.78 % | Független | ||
| Migaľ Samuel | 79 | 31.47 % | Független | ||
| Ragan Ján | 48 | 19.12 % | Független | ||
| Duda Stanislav | 44 | 17.53 % | Független | ||
| Kocák Peter | 42 | 16.73 % | Független | ||
| Cerula Marek | 40 | 15.94 % | Független | ||
| Sarik Dominik | 24 | 9.56 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Karol Ján | 22 | 8.76 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Kobielský Alfonz | 22 | 8.76 % | Független | ||
| Bruss Samuel | 21 | 8.37 % | Független | ||
| Goga Peter | 20 | 7.97 % | SMER - SD | ||
| Berta Jozef | 19 | 7.57 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Lenková Eva | 19 | 7.57 % | Független | ||
| Bačovčin Milan | 18 | 7.17 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Bačová Katarína | 17 | 6.77 % | Progresívne Slovensko, Demokrati | ||
| Zubková Ľubica | 15 | 5.98 % | Független | ||
| Kočišová Jana | 14 | 5.58 % | REPUBLIKA | ||
| Krišanda Ján | 14 | 5.58 % | SNS | ||
| Topľanský Štefan | 14 | 5.58 % | SMER - SD | ||
| Fedorčák Pavol | 13 | 5.18 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Čalfa Róbert | 12 | 4.78 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Medvec Vladimír | 12 | 4.78 % | Progresívne Slovensko, Demokrati | ||
| Mihalčin Jozef | 12 | 4.78 % | REPUBLIKA | ||
| Baran Michal | 10 | 3.98 % | Független |
Választások eredményeinek változása százalékban
| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| SMER SD | 107 | 40.68% |
| HLAS - SD | 54 | 20.53% |
| PS | 30 | 11.41% |
| SNS | 23 | 8.75% |
| KDH | 17 | 6.46% |
| REPUBLIKA | 12 | 4.56% |
| SaS | 6 | 2.28% |
| OĽANO-NOVA | 4 | 1.52% |
| SME RODINA | 3 | 1.14% |
| Modrí, Most-Híd | 3 | 1.14% |
| KSS | 2 | 0.76% |
| Egyéb | 2 | 0.76% |
| Érvényes szavazatok | 263 |
Varannói járás
Eperjesi kerület
Választásra jogosult: 392
Választási részvétel: 48.21 %
Bedobott boríték: 189Érvényes szavazólap: 187
| # | Jelölt | Szavazat | Arány |
|---|---|---|---|
| Pellegrini Peter | 114 | 60.96 % | |
| Harabin Štefan | 40 | 21.39 % | |
| Korčok Ivan | 29 | 15.51 % | |
| Dubovský Patrik | 2 | 1.07 % | |
| Kubiš Ján | 1 | 0.53 % | |
| Matovič Igor | 1 | 0.53 % | |
| Forró Krisztián | 0 | 0.00 % | |
| Kotleba Marian | 0 | 0.00 % | |
| Náhlik Milan | 0 | 0.00 % |
Európai parlamenti választások eredményeinek változása
Választásra jogosult: 426
Választási részvétel: 34.51 %| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| SMER - SD | 49 | 34.51 % |
| REPUBLIKA | 26 | 18.31 % |
| PS | 26 | 18.31 % |
| HLAS - SD | 13 | 9.15 % |
| KDH | 6 | 4.23 % |
| Demokrati | 5 | 3.52 % |
| SaS | 5 | 3.52 % |
| SNS | 3 | 2.11 % |
| PATRIOT | 2 | 1.41 % |
| KSS | 2 | 1.41 % |
| SOS | 1 | 0.70 % |
| SRDCE - SNJ | 1 | 0.70 % |
| ĽSNS | 1 | 0.70 % |
| KÚ | 1 | 0.70 % |
| SLOVENSKO, ZA ĽUDÍ | 1 | 0.70 % |
| Érvényes szavazatok | 142 |
Elsőbbségi szavazatok
Egy szavazólapon legfeljebb két jelölt karikázható be, ezért ezek a számok nem adódnak össze a pártlistás szavazatokkal.
| # | Jelölt | Párt | Karikák | Karikák aránya a párton belül |
|---|---|---|---|---|
| Blaha Ľuboš | SMER - SD | 34 | ||
| Kaliňák Erik | SMER - SD | 22 | ||
| Uhrík Milan | REPUBLIKA | 17 | ||
| Mazurek Milan | REPUBLIKA | 17 | ||
| Ódor Ľudovít | PS | 17 | ||
| Laššáková Judita | SMER - SD | 16 | ||
| Hojsík Martin | PS | 13 | ||
| Roth Neveďalová Katarína | SMER - SD | 10 | ||
| Becík Branislav | HLAS - SD | 7 | ||
| Cifrová Ostrihoňová Veronika | PS | 6 | ||
| Karvašová Ľubica | PS | 5 | ||
| Beňová Monika | SMER - SD | 4 | ||
| Sulík Richard | SaS | 4 | ||
| Ondruš Branislav | HLAS - SD | 4 | ||
| Naď Jaroslav | Demokrati | 3 | ||
| Ferenčák Ján | HLAS - SD | 3 | ||
| Radačovský Miroslav | PATRIOT | 2 | ||
| Hamran Štefan | Demokrati | 2 | ||
| Šeliga Juraj | Demokrati | 2 | ||
| Kamenský Miroslav | REPUBLIKA | 2 | ||
| Belousovová Anna | REPUBLIKA | 2 | ||
| Lexmann Miriam | KDH | 2 | ||
| Štefanec Ivan | KDH | 2 | ||
| Wiezik Michal | PS | 2 | ||
| Yar Lucia | PS | 2 |

