Áttekintés
Hivatalos szlovák megnevezés:
Malženice
Koordináták:
48.45054626, 17.67546272
Terület:
14,85 km2
Rang:
község
Népesség:
1474
Tszf. magasság:
157 m
Körzethívószám:
+421 (0) 33
Irányítószám:
91929
Település kód:
507318
Szervezeti azonosító:
312762
Adóazonosító:
2021268117
Névelőfordulások
1773
Maniga, Malschenitz, Malženicze,
1786
Maniga, Malsenicze,
1808
Maniga, Malženice,
1863
Maniga,
1920
Malženice
Közigazgatás
Polgármesteri hivatal
Cím: (Malženice) 294
Telefon: 0337434113
Fax: 0337331961
E-mail: [email protected]
Honlap: malzenice.sk
Cím: (Malženice) 294
Telefon: 0337434113
Fax: 0337331961
E-mail: [email protected]
Honlap: malzenice.sk
Hivatali órák:
Hétfő: 8:00-12:00; 12:30-15:30Zárva
Kedd: nincs ügyfélfogadás
Szerda: 8:00-12:00; 12:30-16:30
Csütörtök: 8:00-12:00; 12:30-15:30
Péntek: 8:00-12:00
Polgármester:
Chudá Zuzana (Független)
Chudá Zuzana (Független)
Képviselő-testület:
Böhman Viliam (Független)
Brisuda Jaroslav (Független)
Bunček Vladimír (Független)
Lietavec Ján (Független)
Macko Miroslav (Független)
Nemček Daniel (Független)
Silný Miloš (Független)
Tomašovičová Martina (Független)
Tomovič Ľubomír (Független)
Nemzetiség
Nemzetiségi összetétel változása számokban
| Nemzet | Fő | Arány |
|---|---|---|
| magyarok | 1 | 0% |
| szlovákok | 1 511 | 97% |
| csehek | 6 | 0% |
| németek | 0 | 0% |
| egyéb | 3 | 0% |
| ismeretlen | 39 | 3% |
| összlétszám | 1 560 |
Mai közigazgatás
Választások
A település vezetése és a részvétel alakulása
100%0%
Macko Miroslav
Független
Macko Miroslav
Független
Macko Miroslav
Független
Macko Miroslav
Független
Chudá Zuzana
Független
Alapadatok
Választásra jogosult: 1192
Választási részvétel: 63.17 %
Kiadott boríték: 753
Bedobott boríték: 753Képviselő-testület
Polgármester
Érvényes szavazólap: 742
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Chudá Zuzana | 342 | 46.09 % | Független | |
| Silný Miloš | 152 | 20.49 % | Független | |
| Bucha Miroslav | 110 | 14.82 % | Független | |
| Rybanský Peter | 73 | 9.84 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | |
| Gašparovičová Lucia | 65 | 8.76 % | Független |
Képviselőválasztás
| # | Név | körzet | Szavazat | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Tomovič Ľubomír | 1. körzet | 539 | Független | ||
| Tomašovičová Martina | 1. körzet | 419 | Független | ||
| Macko Miroslav | 1. körzet | 416 | Független | ||
| Lietavec Ján | 1. körzet | 400 | Független | ||
| Böhman Viliam | 1. körzet | 393 | Független | ||
| Bunček Vladimír | 1. körzet | 384 | Független | ||
| Brisuda Jaroslav | 1. körzet | 294 | Független | ||
| Silný Miloš | 1. körzet | 294 | Független | ||
| Nemček Daniel | 1. körzet | 270 | Független | ||
| Maruna Rudolf | 1. körzet | 243 | Független | ||
| Ohrablo Michal | 1. körzet | 202 | Független | ||
| Sivoň Tomáš | 1. körzet | 185 | Független | ||
| Bunčeková Ivana | 1. körzet | 169 | Független | ||
| Hrušovská Mária | 1. körzet | 167 | Független | ||
| Gašparovičová Lucia | 1. körzet | 156 | Független | ||
| Hrušková Barbora | 1. körzet | 140 | Független | ||
| Bunčeková Natália | 1. körzet | 118 | Független | ||
| Chudá Stúpalová Martina | 1. körzet | 95 | Független | ||
| Žambokréthy Ivana | 1. körzet | 59 | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA |
Képviselőjelöltek eredményei pártok szerint
Választásra jogosult: 1 192
Választási részvétel: 53.02 %
Bedobott boríték: 631Elnökválasztás
Érvényes szavazólap: 603
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Viskupič Jozef | 377 | 62.52 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | |
| Hambálek Peter | 110 | 18.24 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | |
| Lančarič Matej | 70 | 11.61 % | Független | |
| Dohál Róbert | 25 | 4.15 % | ApS | |
| Cehlárik Jaroslav | 11 | 1.82 % | PRAVDA | |
| Pollák Štefan | 6 | 1.00 % | SPOLOČNE OBČANIA SLOVENSKA | |
| Berényi József | 4 | 0.66 % | Magyar Szövetség - Maďarská aliancia |
Képviselőválasztás
Volebný obvod č. 7
Érvényes szavazólap: 524
| # | Név | Szavazat | Százalék | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Bošnáková Zuzana | 223 | 42.56 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Viskupič Marián | 166 | 31.68 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Kramár Branislav | 132 | 25.19 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Hambálek Peter | 121 | 23.09 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Lančarič Matej | 118 | 22.52 % | Független | ||
| Benová Mária | 108 | 20.61 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Horváthová Ľubica | 97 | 18.51 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Baroš Branislav | 92 | 17.56 % | TPK | ||
| Bolemanová Kristína | 92 | 17.56 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Mráz Rastislav | 85 | 16.22 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Galbavý Marián | 83 | 15.84 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Neštický Marek | 70 | 13.36 % | Független | ||
| Ďurková Katarína | 67 | 12.79 % | Független | ||
| Remenár Jozef | 67 | 12.79 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Krajčo Marcel | 66 | 12.60 % | Független | ||
| Žambokréthy Ľudovít | 64 | 12.21 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Helt Petra | 60 | 11.45 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Halaksa Martin | 57 | 10.88 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Čajková Andrea | 55 | 10.50 % | Független | ||
| Bočko Ivan | 52 | 9.92 % | Független | ||
| Voleková Lívia | 52 | 9.92 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Krištofík Štefan | 51 | 9.73 % | Független | ||
| Gubrická Marta | 50 | 9.54 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Bullová Mária | 48 | 9.16 % | TPK | ||
| Drobný Tomáš | 48 | 9.16 % | Független |
Választások eredményeinek változása százalékban
| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| SMER SD | 305 | 33.59% |
| HLAS - SD | 132 | 14.54% |
| PS | 101 | 11.12% |
| OĽANO-NOVA | 85 | 9.36% |
| REPUBLIKA | 57 | 6.28% |
| KDH | 53 | 5.84% |
| SNS | 43 | 4.74% |
| SaS | 40 | 4.41% |
| Demokrati | 34 | 3.74% |
| SME RODINA | 26 | 2.86% |
| LSNS | 15 | 1.65% |
| Vlastenecký blok | 6 | 0.66% |
| Egyéb | 11 | 1.21% |
| Érvényes szavazatok | 908 |
Nagyszombati járás
Nagyszombati kerület
Választásra jogosult: 1 183
Választási részvétel: 60.52 %
Bedobott boríték: 715Érvényes szavazólap: 712
| # | Jelölt | Szavazat | Arány |
|---|---|---|---|
| Pellegrini Peter | 287 | 40.31 % | |
| Korčok Ivan | 252 | 35.39 % | |
| Harabin Štefan | 126 | 17.70 % | |
| Matovič Igor | 19 | 2.67 % | |
| Kubiš Ján | 10 | 1.40 % | |
| Dubovský Patrik | 9 | 1.26 % | |
| Náhlik Milan | 5 | 0.70 % | |
| Danko Andrejvisszalépett | 2 | 0.28 % | |
| Kotleba Marian | 2 | 0.28 % | |
| Forró Krisztián | 0 | 0.00 % |
Európai parlamenti választások eredményeinek változása
Választásra jogosult: 1 179
Választási részvétel: 34.94 %| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| SMER - SD | 118 | 29.43 % |
| PS | 93 | 23.19 % |
| REPUBLIKA | 84 | 20.95 % |
| Demokrati | 22 | 5.49 % |
| KDH | 22 | 5.49 % |
| HLAS - SD | 22 | 5.49 % |
| SaS | 16 | 3.99 % |
| SLOVENSKO, ZA ĽUDÍ | 8 | 2.00 % |
| SNS | 5 | 1.25 % |
| ZR | 5 | 1.25 % |
| ĽSNS | 2 | 0.50 % |
| KÚ | 2 | 0.50 % |
| SOSK | 1 | 0.25 % |
| KSS | 1 | 0.25 % |
| Érvényes szavazatok | 401 |
Elsőbbségi szavazatok
Egy szavazólapon legfeljebb két jelölt karikázható be, ezért ezek a számok nem adódnak össze a pártlistás szavazatokkal.
| # | Jelölt | Párt | Karikák | Karikák aránya a párton belül |
|---|---|---|---|---|
| Uhrík Milan | REPUBLIKA | 64 | ||
| Ódor Ľudovít | PS | 64 | ||
| Blaha Ľuboš | SMER - SD | 61 | ||
| Kaliňák Erik | SMER - SD | 56 | ||
| Mazurek Milan | REPUBLIKA | 40 | ||
| Beňová Monika | SMER - SD | 39 | ||
| Laššáková Judita | SMER - SD | 36 | ||
| Hojsík Martin | PS | 30 | ||
| Cifrová Ostrihoňová Veronika | PS | 29 | ||
| Roth Neveďalová Katarína | SMER - SD | 17 | ||
| Lexmann Miriam | KDH | 14 | ||
| Karvašová Ľubica | PS | 13 | ||
| Naď Jaroslav | Demokrati | 11 | ||
| Ondruš Branislav | HLAS - SD | 11 | ||
| Marcinková Vladimíra | SaS | 10 | ||
| Wiezik Michal | PS | 10 | ||
| Belousovová Anna | REPUBLIKA | 9 | ||
| Becík Branislav | HLAS - SD | 9 | ||
| Pavlíková Lívia | REPUBLIKA | 8 | ||
| Žitňanská Jana | Demokrati | 7 | ||
| Rostás Tibor Eliot | REPUBLIKA | 7 | ||
| Heger Eduard | Demokrati | 6 | ||
| Rolník Ladislav | SMER - SD | 6 | ||
| Mihál Jozef | Demokrati | 5 | ||
| Suja Miroslav | REPUBLIKA | 5 |


