Áttekintés
Hivatalos szlovák megnevezés:
Vavrinec
Koordináták:
49.04956818, 21.59613609
Terület:
5,45 km2
Rang:
község
Népesség:
60
Tszf. magasság:
281 m
Körzethívószám:
+421 (0) 57
Irányítószám:
09431
Település kód:
529214
Szervezeti azonosító:
332909
Adóazonosító:
2020630557
Névelőfordulások
1808
Vavrincz, Wawřínce, Wawrýnce,
1863
Vavrinyec,
1873
Vavrinc,
1907
Lőrincvágása,
1920
Vavrinec
Közigazgatás
Polgármesteri hivatal
Cím: (Vavrinec) 2
Telefon: 0574452204
E-mail: [email protected]
Honlap: vavrinec.ocu.sk/
Cím: (Vavrinec) 2
Telefon: 0574452204
E-mail: [email protected]
Honlap: vavrinec.ocu.sk/
Polgármester:
Tabaková Helena (SMER - SD)
Tabaková Helena (SMER - SD)
Képviselő-testület:
Dančová Marta (SMER - SD)
Janočko Milan (SMER - SD)
Sukovský Stanislav (SMER - SD)
Nemzetiség
Nemzetiségi összetétel változása számokban
| Nemzet | Fő | Arány |
|---|---|---|
| szlovákok | 52 | 95% |
| ruszinok | 1 | 2% |
| németek | 0 | 0% |
| egyéb | 0 | 0% |
| ismeretlen | 2 | 4% |
| összlétszám | 55 |
Mai közigazgatás
Választások
A település vezetése és a részvétel alakulása
100%0%
Tabaková Helena
ĽS-HZDS
Kiššová Helena
KDH
Kiššová Helena
SMER-SD
Tabaková Helena
Hlas - sociálna demokracia
Tabaková Helena
SMER - SD
Alapadatok
Választásra jogosult: 43
Választási részvétel: 74.42 %
Kiadott boríték: 32
Bedobott boríték: 32Képviselő-testület
Polgármester
Érvényes szavazólap: 32
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Tabaková Helena | 18 | 56.25 % | SMER - SD | |
| Baran Marek | 14 | 43.75 % | REPUBLIKA |
Képviselőválasztás
| # | Név | körzet | Szavazat | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Sukovský Stanislav | 1. körzet | 22 | SMER - SD | ||
| Dančová Marta | 1. körzet | 18 | SMER - SD | ||
| Baranová Juliana | 1. körzet | 17 | REPUBLIKA | ||
| Janočko Milan | 1. körzet | 17 | SMER - SD | ||
| Baran Marek | 1. körzet | 15 | REPUBLIKA |
Képviselőjelöltek eredményei pártok szerint
Választásra jogosult: 43
Választási részvétel: 74.42 %
Bedobott boríték: 32Elnökválasztás
Érvényes szavazólap: 26
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Mazurek Milan | 21 | 80.77 % | REPUBLIKA | |
| Majerský Milan | 2 | 7.69 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci, Progresívne Slovensko | |
| Migaľ Samuel | 2 | 7.69 % | Független | |
| Goliaš Ľubomír | 1 | 3.85 % | Jednota Slovanov | |
| Čureja Drahomír | 0 | 0.00 % | Független | |
| Geci Marián | 0 | 0.00 % | Független | |
| Ištok Jozef | 0 | 0.00 % | Független | |
| Kašo Zoltán | 0 | 0.00 % | TÍM KOŠICE | |
| Lešková Monika | 0 | 0.00 % | SNS | |
| Stanko Ján | 0 | 0.00 % | SLOVEXIT |
Képviselőválasztás
Volebný obvod č. 13
Érvényes szavazólap: 28
| # | Név | Szavazat | Százalék | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Ragan Ján | 11 | 39.29 % | Független | ||
| Makatúra Jaroslav | 9 | 32.14 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Zubková Ľubica | 8 | 28.57 % | Független | ||
| Kobielský Alfonz | 7 | 25.00 % | Független | ||
| Kočišová Jana | 7 | 25.00 % | REPUBLIKA | ||
| Lešková Monika | 7 | 25.00 % | SNS | ||
| Migaľ Samuel | 7 | 25.00 % | Független | ||
| Bruss Samuel | 6 | 21.43 % | Független | ||
| Baran Jozef | 5 | 17.86 % | Független | ||
| Hudák Peter | 5 | 17.86 % | REPUBLIKA | ||
| Topľanský Štefan | 4 | 14.29 % | SMER - SD | ||
| Baran Michal | 3 | 10.71 % | Független | ||
| Berta Jozef | 3 | 10.71 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Cerula Marek | 3 | 10.71 % | Független | ||
| Daniš František | 3 | 10.71 % | SMER - SD | ||
| Jenčo Michal | 3 | 10.71 % | Független | ||
| Karol Ján | 3 | 10.71 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Kocák Peter | 3 | 10.71 % | Független | ||
| Krišanda Ján | 3 | 10.71 % | SNS | ||
| Mihalčin Marek | 3 | 10.71 % | SME RODINA | ||
| Čalfa Róbert | 2 | 7.14 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Duda Stanislav | 2 | 7.14 % | Független | ||
| Goga Peter | 2 | 7.14 % | SMER - SD | ||
| Mihalčin Jozef | 2 | 7.14 % | REPUBLIKA | ||
| Mitráš Ľubomír | 2 | 7.14 % | SMER - SD |
Választások eredményeinek változása százalékban
| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| REPUBLIKA | 10 | 26.32% |
| SMER SD | 9 | 23.68% |
| KDH | 5 | 13.16% |
| SNS | 5 | 13.16% |
| HLAS - SD | 5 | 13.16% |
| PS | 2 | 5.26% |
| OĽANO-NOVA | 1 | 2.63% |
| SME RODINA | 1 | 2.63% |
| Érvényes szavazatok | 38 |
Varannói járás
Eperjesi kerület
Választásra jogosult: 57
Választási részvétel: 63.16 %
Bedobott boríték: 36Érvényes szavazólap: 36
| # | Jelölt | Szavazat | Arány |
|---|---|---|---|
| Pellegrini Peter | 25 | 69.44 % | |
| Harabin Štefan | 6 | 16.67 % | |
| Korčok Ivan | 5 | 13.89 % | |
| Dubovský Patrik | 0 | 0.00 % | |
| Forró Krisztián | 0 | 0.00 % | |
| Kotleba Marian | 0 | 0.00 % | |
| Kubiš Ján | 0 | 0.00 % | |
| Matovič Igor | 0 | 0.00 % | |
| Náhlik Milan | 0 | 0.00 % |
Európai parlamenti választások eredményeinek változása
Választásra jogosult: 56
Választási részvétel: 50.00 %| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| REPUBLIKA | 10 | 35.71 % |
| SMER - SD | 9 | 32.14 % |
| SNS | 5 | 17.86 % |
| KDH | 3 | 10.71 % |
| HLAS - SD | 1 | 3.57 % |
| Érvényes szavazatok | 28 |
Elsőbbségi szavazatok
Egy szavazólapon legfeljebb két jelölt karikázható be, ezért ezek a számok nem adódnak össze a pártlistás szavazatokkal.
| # | Jelölt | Párt | Karikák | Karikák aránya a párton belül |
|---|---|---|---|---|
| Uhrík Milan | REPUBLIKA | 8 | ||
| Mazurek Milan | REPUBLIKA | 6 | ||
| Beňová Monika | SMER - SD | 6 | ||
| Blaha Ľuboš | SMER - SD | 5 | ||
| Danko Andrej | SNS | 4 | ||
| Hudáč Juraj | SMER - SD | 2 | ||
| Taraba Tomáš | SNS | 1 | ||
| Šimkovičová Martina | SNS | 1 | ||
| Kuffa Filip | SNS | 1 | ||
| Suja Miroslav | REPUBLIKA | 1 | ||
| Belousovová Anna | REPUBLIKA | 1 | ||
| Kaliňák Erik | SMER - SD | 1 | ||
| Voľanský Peter | SMER - SD | 1 | ||
| Bafia Ondrej | SMER - SD | 1 | ||
| Micheľ Ľuboš | HLAS - SD | 1 | ||
| Stebila Silvia | HLAS - SD | 1 |


