Áttekintés
Hivatalos szlovák megnevezés:
Kožany
Koordináták:
49.21590042, 21.48979378
Terület:
5,2 km2
Rang:
község
Népesség:
115
Tszf. magasság:
235 m
Körzethívószám:
+421 (0) 54
Irányítószám:
08612
Település kód:
519383
Szervezeti azonosító:
322172
Adóazonosító:
2020778837
Névelőfordulások
1773
Kozsany, Koszany, Kozany,
1786
Kozsány,
1808
Kozány, Kozsány, Kozany, Kožany,
1863
Kozsán,
1873
Kozsány,
1888
Kozsán,
1920
Kožany
Közigazgatás
Polgármester:
Martičeková Miroslava (HLAS - sociálna demokracia)
Martičeková Miroslava (HLAS - sociálna demokracia)
Képviselő-testület:
Foťko Július (HLAS - sociálna demokracia)
Ivančo Pavol (HLAS - sociálna demokracia)
Jurkanin Kristián (HLAS - sociálna demokracia)
Nemzetiség
Nemzetiségi összetétel változása számokban
| Nemzet | Fő | Arány |
|---|---|---|
| szlovákok | 80 | 77% |
| ruszinok | 1 | 1% |
| romák | 2 | 2% |
| ukránok | 0 | 0% |
| németek | 0 | 0% |
| egyéb | 0 | 0% |
| ismeretlen | 21 | 20% |
| összlétszám | 104 |
Mai közigazgatás
Választások
A település vezetése és a részvétel alakulása
100%0%
Rajnič Peter
KDH
Rajnič Peter
Független
Rajnič Peter
Független
Martičeková Miroslava
Hlas - sociálna demokracia
Martičeková Miroslava
HLAS - sociálna demokracia
Alapadatok
Választásra jogosult: 94
Választási részvétel: 27.66 %
Kiadott boríték: 26
Bedobott boríték: 26Képviselő-testület
Polgármester
Érvényes szavazólap: 22
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Martičeková Miroslava | 22 | 100.00 % | HLAS - sociálna demokracia |
Képviselőválasztás
| # | Név | körzet | Szavazat | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Foťko Július | 1. körzet | 19 | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Ivančo Pavol | 1. körzet | 18 | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Jurkanin Kristián | 1. körzet | 17 | HLAS - sociálna demokracia |
Képviselőjelöltek eredményei pártok szerint
Választásra jogosult: 94
Választási részvétel: 27.66 %
Bedobott boríték: 26Elnökválasztás
Érvényes szavazólap: 22
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Mazurek Milan | 12 | 54.55 % | REPUBLIKA | |
| Majerský Milan | 5 | 22.73 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci, Progresívne Slovensko | |
| Čureja Drahomír | 2 | 9.09 % | Független | |
| Ištok Jozef | 1 | 4.55 % | Független | |
| Lešková Monika | 1 | 4.55 % | SNS | |
| Migaľ Samuel | 1 | 4.55 % | Független | |
| Geci Marián | 0 | 0.00 % | Független | |
| Goliaš Ľubomír | 0 | 0.00 % | Jednota Slovanov | |
| Kašo Zoltán | 0 | 0.00 % | TÍM KOŠICE | |
| Stanko Ján | 0 | 0.00 % | SLOVEXIT |
Képviselőválasztás
Volebný obvod č. 1
Érvényes szavazólap: 25
| # | Név | Szavazat | Százalék | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Bochňa Juraj | 16 | 64.00 % | Független | ||
| Sorád Jozef | 11 | 44.00 % | SME RODINA | ||
| Kmec Jozef | 10 | 40.00 % | Független | ||
| Guliga Jozef | 9 | 36.00 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Kaščák Marcel | 9 | 36.00 % | Független | ||
| Hudák Marek | 6 | 24.00 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Mihaľ Patrik | 6 | 24.00 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Halecký Jozef | 5 | 20.00 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Dulenčin Peter | 4 | 16.00 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Tribus Marcel | 4 | 16.00 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Hankovský Stanislav | 2 | 8.00 % | SMER - SD | ||
| Hoľpit Vincent | 2 | 8.00 % | Független | ||
| Šimco Marek | 2 | 8.00 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Baran Vladimír | 1 | 4.00 % | Független | ||
| Batík Ján | 1 | 4.00 % | MySlovensko | ||
| Ceľuch Pavol | 1 | 4.00 % | Független | ||
| Čupeľa Radovan | 1 | 4.00 % | REPUBLIKA | ||
| Hij Štefan | 1 | 4.00 % | Független | ||
| Lazorová Andrea | 1 | 4.00 % | Független | ||
| Marcinov Martin | 1 | 4.00 % | SMER - SD | ||
| Mihaľ František | 1 | 4.00 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Mlynár Slavomír | 1 | 4.00 % | Független | ||
| Mochnacká Marta | 1 | 4.00 % | Bratia Slovenska | ||
| Olejár Miloslav | 1 | 4.00 % | Független | ||
| Pangrác-Piter Ľubomír | 1 | 4.00 % | HLAS - sociálna demokracia |
Választások eredményeinek változása százalékban
| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| SMER SD | 18 | 42.86% |
| KDH | 9 | 21.43% |
| HLAS - SD | 9 | 21.43% |
| REPUBLIKA | 3 | 7.14% |
| SNS | 1 | 2.38% |
| OĽANO-NOVA | 1 | 2.38% |
| PS | 1 | 2.38% |
| Érvényes szavazatok | 42 |
Bártfai járás
Eperjesi kerület
Választásra jogosult: 87
Választási részvétel: 42.53 %
Bedobott boríték: 37Érvényes szavazólap: 37
| # | Jelölt | Szavazat | Arány |
|---|---|---|---|
| Pellegrini Peter | 23 | 62.16 % | |
| Harabin Štefan | 10 | 27.03 % | |
| Korčok Ivan | 4 | 10.81 % | |
| Dubovský Patrik | 0 | 0.00 % | |
| Forró Krisztián | 0 | 0.00 % | |
| Kotleba Marian | 0 | 0.00 % | |
| Kubiš Ján | 0 | 0.00 % | |
| Matovič Igor | 0 | 0.00 % | |
| Náhlik Milan | 0 | 0.00 % |
Európai parlamenti választások eredményeinek változása
Választásra jogosult: 86
Választási részvétel: 18.60 %| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| REPUBLIKA | 4 | 25.00 % |
| SMER - SD | 4 | 25.00 % |
| HLAS - SD | 4 | 25.00 % |
| MySlovensko | 1 | 6.25 % |
| SNS | 1 | 6.25 % |
| KDH | 1 | 6.25 % |
| PS | 1 | 6.25 % |
| Érvényes szavazatok | 16 |
Elsőbbségi szavazatok
Egy szavazólapon legfeljebb két jelölt karikázható be, ezért ezek a számok nem adódnak össze a pártlistás szavazatokkal.
| # | Jelölt | Párt | Karikák | Karikák aránya a párton belül |
|---|---|---|---|---|
| Uhrík Milan | REPUBLIKA | 4 | ||
| Pavlíková Lívia | REPUBLIKA | 2 | ||
| Blaha Ľuboš | SMER - SD | 2 | ||
| Roth Neveďalová Katarína | SMER - SD | 2 | ||
| Navrátilová Jurkovičová Miroslava | MySlovensko | 1 | ||
| Danko Andrej | SNS | 1 | ||
| Mazurek Milan | REPUBLIKA | 1 | ||
| Beňová Monika | SMER - SD | 1 | ||
| Hudáč Juraj | SMER - SD | 1 | ||
| Paľa Gabriel | KDH | 1 | ||
| Figeľ Ján | KDH | 1 | ||
| Ódor Ľudovít | PS | 1 | ||
| Štefanisko Marek | PS | 1 | ||
| Ondruš Branislav | HLAS - SD | 1 | ||
| Micheľ Ľuboš | HLAS - SD | 1 | ||
| Šimko Igor | HLAS - SD | 1 |


