Áttekintés
Hivatalos szlovák megnevezés:
Malý Lipník
Koordináták:
49.32799530, 20.79021645
Terület:
13,77 km2
Rang:
község
Népesség:
455
Tszf. magasság:
452 m
Körzethívószám:
+421 (0) 52
Irányítószám:
06546
Település kód:
526886
Szervezeti azonosító:
330043
Adóazonosító:
2020698691
Névelőfordulások
1773
Lipnik,
1786
Lipnik,
1808
Lipnik, Lipník,
1863
Kislipnik,
1907
Kishárs,
1920
Lipnik,
1927
Malý Lipník, Malyj Lipnik,
1965
Malý Lipník
Közigazgatás
Polgármesteri hivatal
Cím: (Malý Lipník) 64
Telefon: 0524286027
Fax: 0524286027
E-mail: [email protected]
Honlap: malylipnik.ocu.sk/
Cím: (Malý Lipník) 64
Telefon: 0524286027
Fax: 0524286027
E-mail: [email protected]
Honlap: malylipnik.ocu.sk/
Polgármester:
Mikluš Jozef (Független)
Mikluš Jozef (Független)
Képviselő-testület:
Bratičák Vladimír (Független)
Brunovský Jakub (Független)
Haščák Lukáš (HLAS - sociálna demokracia, SMER - SD)
Marinčín Jaroslav (KDH)
Štupák Peter (Független)
Nemzetiség
Nemzetiségi összetétel változása számokban
| Nemzet | Fő | Arány |
|---|---|---|
| magyarok | 0 | 0% |
| szlovákok | 402 | 88% |
| ruszinok | 47 | 10% |
| ukránok | 1 | 0% |
| csehek | 1 | 0% |
| németek | 0 | 0% |
| lengyelek | 2 | 0% |
| egyéb | 0 | 0% |
| ismeretlen | 2 | 0% |
| összlétszám | 455 |
Mai közigazgatás
Választások
A település vezetése és a részvétel alakulása
100%0%
Šesták Jozef
KDH, SMER, SDKÚ-DS
Šesták Jozef
SMER-SD, KDH
Šesták Jozef
SMER-SD
Šesták Jozef
SMER - SD, Hlas - sociálna demokracia
Mikluš Jozef
Független
Alapadatok
Választásra jogosult: 379
Választási részvétel: 78.89 %
Kiadott boríték: 299
Bedobott boríték: 299Képviselő-testület
Polgármester
Érvényes szavazólap: 298
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Mikluš Jozef | 94 | 31.54 % | Független | |
| Hudák Miroslav | 68 | 22.82 % | Független | |
| Nový Antonín | 63 | 21.14 % | Független | |
| Šesták František | 55 | 18.46 % | Független | |
| Vasilík Jozef | 18 | 6.04 % | Független |
Képviselőválasztás
| # | Név | körzet | Szavazat | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Marinčín Jaroslav | 1. körzet | 165 | KDH | ||
| Brunovský Jakub | 1. körzet | 164 | Független | ||
| Bratičák Vladimír | 1. körzet | 131 | Független | ||
| Haščák Lukáš | 1. körzet | 124 | HLAS - sociálna demokracia, SMER - SD | ||
| Štupák Peter | 1. körzet | 116 | Független | ||
| Živčák Patrik | 1. körzet | 115 | Független | ||
| Vasilík Jozef | 1. körzet | 100 | Független | ||
| Gladišová Zuzana | 1. körzet | 98 | Független | ||
| Cyran Jacek Wojciech | 1. körzet | 92 | HLAS - sociálna demokracia, SMER - SD | ||
| Šviderský Marek | 1. körzet | 77 | HLAS - sociálna demokracia, SMER - SD |
Képviselőjelöltek eredményei pártok szerint
Választásra jogosult: 379
Választási részvétel: 77.31 %
Bedobott boríték: 293Elnökválasztás
Érvényes szavazólap: 275
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Majerský Milan | 145 | 52.73 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci, Progresívne Slovensko | |
| Mazurek Milan | 90 | 32.73 % | REPUBLIKA | |
| Migaľ Samuel | 13 | 4.73 % | Független | |
| Čureja Drahomír | 8 | 2.91 % | Független | |
| Lešková Monika | 8 | 2.91 % | SNS | |
| Geci Marián | 4 | 1.45 % | Független | |
| Ištok Jozef | 3 | 1.09 % | Független | |
| Stanko Ján | 3 | 1.09 % | SLOVEXIT | |
| Goliaš Ľubomír | 1 | 0.36 % | Jednota Slovanov | |
| Kašo Zoltán | 0 | 0.00 % | TÍM KOŠICE |
Képviselőválasztás
Volebný obvod č. 10
Érvényes szavazólap: 272
| # | Név | Szavazat | Százalék | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Bizovský Peter | 101 | 37.13 % | Független | ||
| Didik Michal | 90 | 33.09 % | Független | ||
| Karaš Martin | 87 | 31.99 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Orlovský František | 73 | 26.84 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Havran Miroslav | 68 | 25.00 % | REPUBLIKA | ||
| Filičko Michal | 64 | 23.53 % | Független | ||
| Solár Aleš | 54 | 19.85 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Tomková Katarína | 48 | 17.65 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Vrábeľ Miroslav | 45 | 16.54 % | Független | ||
| Biganič Michal | 43 | 15.81 % | TÍM KOŠICE | ||
| Nemergutová Anna | 40 | 14.71 % | Progresívne Slovensko, Demokrati | ||
| Saloň Marián | 32 | 11.76 % | SMER - SD | ||
| Stašák Rastislav | 31 | 11.40 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Marhefka Michal | 28 | 10.29 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Jakubianský Ján | 26 | 9.56 % | SNS | ||
| Kočiš Maroš | 24 | 8.82 % | SMER - SD | ||
| Hanečák Patrik | 10 | 3.68 % | ĽS Naše Slovensko | ||
| Mačuga Vladimír | 10 | 3.68 % | KSS | ||
| Čureja Drahomír | 8 | 2.94 % | Független | ||
| Jašurková Sterančáková Alexandra | 4 | 1.47 % | REPUBLIKA | ||
| Saláková Alexandra | 3 | 1.10 % | REPUBLIKA |
Választások eredményeinek változása százalékban
| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| HLAS - SD | 69 | 25.46% |
| KDH | 62 | 22.88% |
| SMER SD | 52 | 19.19% |
| SNS | 26 | 9.59% |
| PS | 16 | 5.90% |
| OĽANO-NOVA | 15 | 5.54% |
| SaS | 13 | 4.80% |
| REPUBLIKA | 8 | 2.95% |
| Demokrati | 5 | 1.85% |
| SME RODINA | 4 | 1.48% |
| Egyéb | 1 | 0.37% |
| Érvényes szavazatok | 271 |
Ólublói járás
Eperjesi kerület
Választásra jogosult: 360
Választási részvétel: 59.72 %
Bedobott boríték: 215Érvényes szavazólap: 215
| # | Jelölt | Szavazat | Arány |
|---|---|---|---|
| Pellegrini Peter | 98 | 45.58 % | |
| Korčok Ivan | 75 | 34.88 % | |
| Harabin Štefan | 19 | 8.84 % | |
| Kubiš Ján | 11 | 5.12 % | |
| Kotleba Marian | 5 | 2.33 % | |
| Matovič Igor | 4 | 1.86 % | |
| Dubovský Patrik | 3 | 1.40 % | |
| Forró Krisztián | 0 | 0.00 % | |
| Náhlik Milan | 0 | 0.00 % |
Európai parlamenti választások eredményeinek változása
Választásra jogosult: 391
Választási részvétel: 38.87 %| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| SMER - SD | 39 | 25.83 % |
| KDH | 30 | 19.87 % |
| PS | 21 | 13.91 % |
| HLAS - SD | 17 | 11.26 % |
| REPUBLIKA | 15 | 9.93 % |
| Demokrati | 8 | 5.30 % |
| SaS | 5 | 3.31 % |
| SLOVENSKO, ZA ĽUDÍ | 5 | 3.31 % |
| KÚ | 4 | 2.65 % |
| ZR | 3 | 1.99 % |
| SNS | 2 | 1.32 % |
| ĽSNS | 1 | 0.66 % |
| KSS | 1 | 0.66 % |
| Érvényes szavazatok | 151 |
Elsőbbségi szavazatok
Egy szavazólapon legfeljebb két jelölt karikázható be, ezért ezek a számok nem adódnak össze a pártlistás szavazatokkal.
| # | Jelölt | Párt | Karikák | Karikák aránya a párton belül |
|---|---|---|---|---|
| Blaha Ľuboš | SMER - SD | 21 | ||
| Lexmann Miriam | KDH | 21 | ||
| Beňová Monika | SMER - SD | 20 | ||
| Kaliňák Erik | SMER - SD | 16 | ||
| Ódor Ľudovít | PS | 14 | ||
| Uhrík Milan | REPUBLIKA | 13 | ||
| Mazurek Milan | REPUBLIKA | 9 | ||
| Cifrová Ostrihoňová Veronika | PS | 8 | ||
| Laššáková Judita | SMER - SD | 7 | ||
| Paľa Gabriel | KDH | 6 | ||
| Becík Branislav | HLAS - SD | 6 | ||
| Ondruš Branislav | HLAS - SD | 6 | ||
| Hamran Štefan | Demokrati | 5 | ||
| Marcinková Vladimíra | SaS | 5 | ||
| Ferenčák Ján | HLAS - SD | 5 | ||
| Naď Jaroslav | Demokrati | 4 | ||
| Karas Viliam | KDH | 4 | ||
| Štefanec Ivan | KDH | 4 | ||
| Škripek Branislav | KDH | 4 | ||
| Hojsík Martin | PS | 4 | ||
| Matovič Igor | SLOVENSKO, ZA ĽUDÍ | 4 | ||
| Mihál Jozef | Demokrati | 3 | ||
| Krajniak Milan | KÚ | 3 | ||
| Belousovová Anna | REPUBLIKA | 2 | ||
| Baránek Ján | ZR | 2 |


