Áttekintés
Hivatalos szlovák megnevezés:
Kostolná Ves
Koordináták:
48.80709839, 18.49003792
Terület:
3,74 km2
Rang:
község
Népesség:
449
Tszf. magasság:
358 m
Körzethívószám:
+421 (0) 46
Irányítószám:
97226
Település kód:
514101
Szervezeti azonosító:
318205
Névelőfordulások
1773
Kostolnafalva, Kostolnadorff, Kostolnejsa,
1786
Kosztolnafalwa, Kosztolnejsza,
1808
Kosztolnafalva, Kostolnowejsa, Kostolnejsa,
1863
Kosztolnafalu,
1913
Kisegyházas,
1920
Kostolná Ves, Kostolnejsa,
1927
Kostolná Ves
Közigazgatás
Polgármesteri hivatal
Cím: (Kostolná Ves)
Telefon: 0465455438
Fax: 0465455057
E-mail: [email protected]
Honlap: kostolnaves....ar.sk
Cím: (Kostolná Ves)
Telefon: 0465455438
Fax: 0465455057
E-mail: [email protected]
Honlap: kostolnaves....ar.sk
Polgármester:
Cvíčela Michal (Független)
Cvíčela Michal (Független)
Képviselő-testület:
Beláková Jana (Független)
Dolník Daniel (Független)
Ďuriš Miloslav (Független)
Hagarová Beáta (Független)
Kluvanec Daniel (Független)
Nemzetiség
Nemzetiségi összetétel változása számokban
| Nemzet | Fő | Arány |
|---|---|---|
| magyarok | 0 | 0% |
| szlovákok | 494 | 97% |
| romák | 0 | 0% |
| csehek | 3 | 1% |
| németek | 0 | 0% |
| egyéb | 2 | 0% |
| ismeretlen | 11 | 2% |
| összlétszám | 510 |
Mai közigazgatás
Választások
A település vezetése és a részvétel alakulása
100%0%
Pánis Stanislav
Független
Žofčinová Mária
Független
Žofčinová Mária
Független
Žofčinová Mária
Hlas - sociálna demokracia
Cvíčela Michal
Független
Alapadatok
Választásra jogosult: 421
Választási részvétel: 68.17 %
Kiadott boríték: 287
Bedobott boríték: 286Képviselő-testület
Polgármester
Érvényes szavazólap: 283
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Cvíčela Michal | 127 | 44.88 % | Független | |
| Hnáth Dušan | 80 | 28.27 % | Független | |
| Jelačič Ľuboš | 76 | 26.86 % | Független |
Képviselőválasztás
| # | Név | körzet | Szavazat | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Hagarová Beáta | 1. körzet | 230 | Független | ||
| Beláková Jana | 1. körzet | 202 | Független | ||
| Dolník Daniel | 1. körzet | 201 | Független | ||
| Kluvanec Daniel | 1. körzet | 171 | Független | ||
| Ďuriš Miloslav | 1. körzet | 147 | Független | ||
| Iliaš Juraj | 1. körzet | 111 | Független | ||
| Pánis Štefan | 1. körzet | 56 | SMER - SD | ||
| Píš Rudolf | 1. körzet | 53 | SMER - SD |
Képviselőjelöltek eredményei pártok szerint
Választásra jogosult: 421
Választási részvétel: 65.32 %
Bedobott boríték: 270Elnökválasztás
Érvényes szavazólap: 258
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Baška Jaroslav | 145 | 56.20 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, REPUBLIKA, SNS | |
| Svítková Natália | 99 | 38.37 % | Demokrati, SLOVENSKO, KDH, OKS, Progresívne Slovensko, SaS | |
| Galas Daniel | 7 | 2.71 % | SLOVEXIT | |
| Choleva Lubomír | 7 | 2.71 % | VLASTENCI SK |
Képviselőválasztás
Volebný obvod č. 7
Érvényes szavazólap: 262
| # | Név | Szavazat | Százalék | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Iliaš Radovan | 94 | 35.88 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, REPUBLIKA, SNS | ||
| Macháčková Katarína | 72 | 27.48 % | Független | ||
| Svítková Natália | 68 | 25.95 % | Demokrati, SLOVENSKO, KDH, OKS, Progresívne Slovensko, SaS | ||
| Divéky Emil | 50 | 19.08 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, REPUBLIKA, SNS | ||
| Ďureje Michal | 50 | 19.08 % | Független | ||
| Baková Zuzana | 48 | 18.32 % | Független | ||
| Beňová Viera | 44 | 16.79 % | Demokrati, SLOVENSKO, KDH, OKS, Progresívne Slovensko, SaS | ||
| Gigac Branislav | 43 | 16.41 % | Független | ||
| Cvopa Dalibor | 42 | 16.03 % | Független | ||
| Porubcová Eleonóra | 42 | 16.03 % | Demokrati, SLOVENSKO, KDH, OKS, Progresívne Slovensko, SaS | ||
| Paulík Peter | 39 | 14.89 % | Független | ||
| Dobiaš Michal | 35 | 13.36 % | Független | ||
| Adamec Branislav | 32 | 12.21 % | Független | ||
| Hajšelová Petra | 30 | 11.45 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, REPUBLIKA, SNS | ||
| Porubec Ivan | 30 | 11.45 % | Demokrati, SLOVENSKO, KDH, OKS, Progresívne Slovensko, SaS | ||
| Procházka Ladislav | 30 | 11.45 % | Független | ||
| Fajer Roman | 29 | 11.07 % | Független | ||
| Čičmanec Tibor | 28 | 10.69 % | Független | ||
| Rebrová Katarína | 27 | 10.31 % | Demokrati, SLOVENSKO, KDH, OKS, Progresívne Slovensko, SaS | ||
| Stopka Jozef | 27 | 10.31 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, REPUBLIKA, SNS | ||
| Nikmon Marek | 24 | 9.16 % | Független | ||
| Oulehle Peter | 24 | 9.16 % | Demokrati, SLOVENSKO, KDH, OKS, Progresívne Slovensko, SaS | ||
| Smatana Ladislav | 24 | 9.16 % | Független | ||
| Mokrý Marek | 21 | 8.02 % | Demokrati, SLOVENSKO, KDH, OKS, Progresívne Slovensko, SaS | ||
| Dzina Miroslav | 20 | 7.63 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, REPUBLIKA, SNS |
Választások eredményeinek változása százalékban
| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| SMER SD | 91 | 28.98% |
| PS | 54 | 17.20% |
| HLAS - SD | 36 | 11.46% |
| OĽANO-NOVA | 24 | 7.64% |
| SNS | 22 | 7.01% |
| Demokrati | 19 | 6.05% |
| REPUBLIKA | 19 | 6.05% |
| SaS | 17 | 5.41% |
| KDH | 13 | 4.14% |
| LSNS | 8 | 2.55% |
| SME RODINA | 8 | 2.55% |
| SRDCE - SNJ | 2 | 0.64% |
| Egyéb | 1 | 0.32% |
| Érvényes szavazatok | 314 |
Privigyei járás
Trencséni kerület
Választásra jogosult: 403
Választási részvétel: 60.05 %
Bedobott boríték: 242Érvényes szavazólap: 242
| # | Jelölt | Szavazat | Arány |
|---|---|---|---|
| Pellegrini Peter | 104 | 42.98 % | |
| Korčok Ivan | 89 | 36.78 % | |
| Harabin Štefan | 27 | 11.16 % | |
| Matovič Igor | 14 | 5.79 % | |
| Dubovský Patrik | 3 | 1.24 % | |
| Kubiš Ján | 3 | 1.24 % | |
| Kotleba Marian | 2 | 0.83 % | |
| Forró Krisztián | 0 | 0.00 % | |
| Náhlik Milan | 0 | 0.00 % |
Európai parlamenti választások eredményeinek változása
Választásra jogosult: 416
Választási részvétel: 41.35 %| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| SMER - SD | 49 | 28.82 % |
| PS | 42 | 24.71 % |
| REPUBLIKA | 21 | 12.35 % |
| Demokrati | 15 | 8.82 % |
| KDH | 14 | 8.24 % |
| HLAS - SD | 9 | 5.29 % |
| KÚ | 6 | 3.53 % |
| SaS | 5 | 2.94 % |
| SNS | 4 | 2.35 % |
| ZR | 2 | 1.18 % |
| PATRIOT | 1 | 0.59 % |
| SOS | 1 | 0.59 % |
| SRDCE - SNJ | 1 | 0.59 % |
| Érvényes szavazatok | 170 |
Elsőbbségi szavazatok
Egy szavazólapon legfeljebb két jelölt karikázható be, ezért ezek a számok nem adódnak össze a pártlistás szavazatokkal.
| # | Jelölt | Párt | Karikák | Karikák aránya a párton belül |
|---|---|---|---|---|
| Ódor Ľudovít | PS | 31 | ||
| Blaha Ľuboš | SMER - SD | 25 | ||
| Kaliňák Erik | SMER - SD | 21 | ||
| Beňová Monika | SMER - SD | 18 | ||
| Cifrová Ostrihoňová Veronika | PS | 18 | ||
| Uhrík Milan | REPUBLIKA | 14 | ||
| Naď Jaroslav | Demokrati | 11 | ||
| Hamran Štefan | Demokrati | 8 | ||
| Laššáková Judita | SMER - SD | 8 | ||
| Lexmann Miriam | KDH | 8 | ||
| Mazurek Milan | REPUBLIKA | 7 | ||
| Belousovová Anna | REPUBLIKA | 6 | ||
| Hojsík Martin | PS | 6 | ||
| Krajniak Milan | KÚ | 5 | ||
| Roth Neveďalová Katarína | SMER - SD | 5 | ||
| Ondruš Branislav | HLAS - SD | 5 | ||
| Šeliga Juraj | Demokrati | 4 | ||
| Viktorín Jozef | REPUBLIKA | 4 | ||
| Rostás Tibor Eliot | REPUBLIKA | 4 | ||
| Karvašová Ľubica | PS | 4 | ||
| Danko Andrej | SNS | 3 | ||
| Karas Viliam | KDH | 3 | ||
| Štefanec Ivan | KDH | 3 | ||
| Becík Branislav | HLAS - SD | 3 | ||
| Heger Eduard | Demokrati | 2 |


