Áttekintés
Hivatalos szlovák megnevezés:
Malá Domaša
Koordináták:
48.96914291, 21.71052551
Terület:
5,66 km2
Rang:
község
Népesség:
526
Tszf. magasság:
137 m
Körzethívószám:
+421 (0) 57
Irányítószám:
09402
Település kód:
528846
Szervezeti azonosító:
332534
Adóazonosító:
2020630183
Névelőfordulások
1773
Kis-Domása, Mala Damassa,
1786
Alschó-Domasscha,
1808
Kis-Domása, Mala Domássa,
1863
Kisdomása,
1920
Malá Domaša
Közigazgatás
Polgármesteri hivatal
Cím: (Malá Domaša) 106
Telefon: 0574494157
Fax: 0574494157
E-mail: [email protected]
Honlap: maladomasa.sk
Cím: (Malá Domaša) 106
Telefon: 0574494157
Fax: 0574494157
E-mail: [email protected]
Honlap: maladomasa.sk
Hivatali órák:
Hétfő: 7:30-15:30Zárva
Kedd: 7:30-15:30
Szerda: 7:30-15:30
Csütörtök: 7:30-15:30
Péntek: 7:30-15:30
Polgármester:
Makatúra Jaroslav (HLAS - sociálna demokracia)
Makatúra Jaroslav (HLAS - sociálna demokracia)
Képviselő-testület:
Babjačok Michal (HLAS - sociálna demokracia)
Dudáš Miroslav (HLAS - sociálna demokracia)
Durkaj Ľuboš (HLAS - sociálna demokracia)
Jozefov Maroš (Bratia Slovenska)
Karabinová Mária (HLAS - sociálna demokracia)
Lacký Anton (HLAS - sociálna demokracia)
Tatár Kamil (Független)
Nemzetiség
Nemzetiségi összetétel változása számokban
| Nemzet | Fő | Arány |
|---|---|---|
| magyarok | 0 | 0% |
| szlovákok | 618 | 97% |
| ruszinok | 1 | 0% |
| romák | 10 | 2% |
| ukránok | 1 | 0% |
| csehek | 1 | 0% |
| németek | 0 | 0% |
| lengyelek | 1 | 0% |
| egyéb | 2 | 0% |
| ismeretlen | 5 | 1% |
| összlétszám | 639 |
Mai közigazgatás
Választások
A település vezetése és a részvétel alakulása
100%0%
Makatúra Jaroslav
SMER
Makatúra Jaroslav
SMER-SD
Makatúra Jaroslav
SMER-SD, SNS
Makatúra Jaroslav
Hlas - sociálna demokracia, SMER - SD
Makatúra Jaroslav
HLAS - sociálna demokracia
Alapadatok
Választásra jogosult: 498
Választási részvétel: 49.40 %
Kiadott boríték: 246
Bedobott boríték: 246Képviselő-testület
Polgármester
Érvényes szavazólap: 228
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Makatúra Jaroslav | 228 | 100.00 % | HLAS - sociálna demokracia |
Képviselőválasztás
| # | Név | körzet | Szavazat | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Tatár Kamil | 1. körzet | 173 | Független | ||
| Dudáš Miroslav | 1. körzet | 145 | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Karabinová Mária | 1. körzet | 121 | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Lacký Anton | 1. körzet | 119 | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Durkaj Ľuboš | 1. körzet | 118 | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Jozefov Maroš | 1. körzet | 104 | Bratia Slovenska | ||
| Babjačok Michal | 1. körzet | 103 | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Šmajda Jozef | 1. körzet | 96 | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Sentivan Beňadik | 1. körzet | 60 | KDH |
Képviselőjelöltek eredményei pártok szerint
Választásra jogosult: 498
Választási részvétel: 49.40 %
Bedobott boríték: 246Elnökválasztás
Érvényes szavazólap: 222
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Mazurek Milan | 86 | 38.74 % | REPUBLIKA | |
| Majerský Milan | 75 | 33.78 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci, Progresívne Slovensko | |
| Migaľ Samuel | 30 | 13.51 % | Független | |
| Lešková Monika | 10 | 4.50 % | SNS | |
| Čureja Drahomír | 9 | 4.05 % | Független | |
| Kašo Zoltán | 5 | 2.25 % | TÍM KOŠICE | |
| Geci Marián | 3 | 1.35 % | Független | |
| Ištok Jozef | 3 | 1.35 % | Független | |
| Goliaš Ľubomír | 1 | 0.45 % | Jednota Slovanov | |
| Stanko Ján | 0 | 0.00 % | SLOVEXIT |
Képviselőválasztás
Volebný obvod č. 13
Érvényes szavazólap: 230
| # | Név | Szavazat | Százalék | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Makatúra Jaroslav | 174 | 75.65 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Duda Stanislav | 52 | 22.61 % | Független | ||
| Baran Jozef | 42 | 18.26 % | Független | ||
| Čalfa Róbert | 32 | 13.91 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Ragan Ján | 31 | 13.48 % | Független | ||
| Bačovčin Milan | 29 | 12.61 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Cerula Marek | 29 | 12.61 % | Független | ||
| Bužo Lukáš | 24 | 10.43 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Karol Ján | 24 | 10.43 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Kocák Peter | 24 | 10.43 % | Független | ||
| Kočišová Jana | 20 | 8.70 % | REPUBLIKA | ||
| Sarik Dominik | 20 | 8.70 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Hudák Peter | 17 | 7.39 % | REPUBLIKA | ||
| Kobielský Alfonz | 17 | 7.39 % | Független | ||
| Mihalčin Jozef | 17 | 7.39 % | REPUBLIKA | ||
| Fedorčák Pavol | 16 | 6.96 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Berta Jozef | 15 | 6.52 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Bačová Katarína | 14 | 6.09 % | Progresívne Slovensko, Demokrati | ||
| Migaľ Samuel | 14 | 6.09 % | Független | ||
| Jenčo Michal | 12 | 5.22 % | Független | ||
| Lešková Monika | 12 | 5.22 % | SNS | ||
| Bruss Samuel | 11 | 4.78 % | Független | ||
| Goga Peter | 11 | 4.78 % | SMER - SD | ||
| Lenková Eva | 11 | 4.78 % | Független | ||
| Madej Michal | 11 | 4.78 % | Bratia Slovenska |
Választások eredményeinek változása százalékban
| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| HLAS - SD | 86 | 25.83% |
| SMER SD | 81 | 24.32% |
| OĽANO-NOVA | 63 | 18.92% |
| KDH | 25 | 7.51% |
| PS | 18 | 5.41% |
| REPUBLIKA | 16 | 4.80% |
| SNS | 14 | 4.20% |
| LSNS | 9 | 2.70% |
| KSS | 5 | 1.50% |
| SaS | 4 | 1.20% |
| PRINCÍP | 4 | 1.20% |
| Demokrati | 4 | 1.20% |
| MK | 1 | 0.30% |
| Egyéb | 3 | 0.90% |
| Érvényes szavazatok | 333 |
Varannói járás
Eperjesi kerület
Választásra jogosult: 454
Választási részvétel: 48.02 %
Bedobott boríték: 218Érvényes szavazólap: 216
| # | Jelölt | Szavazat | Arány |
|---|---|---|---|
| Pellegrini Peter | 123 | 56.94 % | |
| Korčok Ivan | 42 | 19.44 % | |
| Harabin Štefan | 40 | 18.52 % | |
| Matovič Igor | 8 | 3.70 % | |
| Kubiš Ján | 2 | 0.93 % | |
| Kotleba Marian | 1 | 0.46 % | |
| Dubovský Patrik | 0 | 0.00 % | |
| Forró Krisztián | 0 | 0.00 % | |
| Náhlik Milan | 0 | 0.00 % |
Európai parlamenti választások eredményeinek változása
Választásra jogosult: 457
Választási részvétel: 31.07 %| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| SMER - SD | 35 | 25.36 % |
| HLAS - SD | 30 | 21.74 % |
| REPUBLIKA | 21 | 15.22 % |
| KDH | 17 | 12.32 % |
| PS | 15 | 10.87 % |
| Demokrati | 4 | 2.90 % |
| SNS | 4 | 2.90 % |
| SĽS | 2 | 1.45 % |
| SRDCE - SNJ | 2 | 1.45 % |
| ĽSNS | 2 | 1.45 % |
| ZR | 2 | 1.45 % |
| SLOVENSKO, ZA ĽUDÍ | 2 | 1.45 % |
| PATRIOT | 1 | 0.72 % |
| KSS | 1 | 0.72 % |
| Érvényes szavazatok | 138 |
Elsőbbségi szavazatok
Egy szavazólapon legfeljebb két jelölt karikázható be, ezért ezek a számok nem adódnak össze a pártlistás szavazatokkal.
| # | Jelölt | Párt | Karikák | Karikák aránya a párton belül |
|---|---|---|---|---|
| Blaha Ľuboš | SMER - SD | 22 | ||
| Ferenčák Ján | HLAS - SD | 20 | ||
| Uhrík Milan | REPUBLIKA | 17 | ||
| Kaliňák Erik | SMER - SD | 15 | ||
| Ódor Ľudovít | PS | 12 | ||
| Lexmann Miriam | KDH | 11 | ||
| Ondruš Branislav | HLAS - SD | 11 | ||
| Micheľ Ľuboš | HLAS - SD | 11 | ||
| Mazurek Milan | REPUBLIKA | 8 | ||
| Stebila Silvia | HLAS - SD | 7 | ||
| Belousovová Anna | REPUBLIKA | 6 | ||
| Beňová Monika | SMER - SD | 6 | ||
| Laššáková Judita | SMER - SD | 5 | ||
| Roth Neveďalová Katarína | SMER - SD | 5 | ||
| Hojsík Martin | PS | 5 | ||
| Cifrová Ostrihoňová Veronika | PS | 5 | ||
| Štefanec Ivan | KDH | 4 | ||
| Naď Jaroslav | Demokrati | 3 | ||
| Kuffa Štefan | SNS | 3 | ||
| Karas Viliam | KDH | 3 | ||
| Figeľ Ján | KDH | 3 | ||
| Karvašová Ľubica | PS | 3 | ||
| Becík Branislav | HLAS - SD | 3 | ||
| Hamran Štefan | Demokrati | 2 | ||
| Tabák Romana | SNS | 2 |


