Áttekintés
Hivatalos szlovák megnevezés:
Piskorovce
Koordináták:
49.10581207, 21.73204613
Terület:
7,67 km2
Rang:
község
Népesség:
133
Tszf. magasság:
244 m
Körzethívószám:
+421 (0) 57
Irányítószám:
09405
Település kód:
528994
Szervezeti azonosító:
332682
Adóazonosító:
2020630326
Névelőfordulások
1773
Piszkorocz, Piskorowcze,
1786
Piszkorocz, Piszkorowcze,
1808
Piszkorocz, Piskorowce,
1863
Piszkoróc,
1873
Piskaróc,
1888
Piszkoróc,
1907
Királyhegy,
1920
Piskorovce
Közigazgatás
Polgármesteri hivatal
Cím: (Piskorovce) 31
Telefon: 0574489158
E-mail: [email protected]
Honlap: piskorovce.ocu.sk
Cím: (Piskorovce) 31
Telefon: 0574489158
E-mail: [email protected]
Honlap: piskorovce.ocu.sk
Hivatali órák:
Hétfő: 7:30-15:30Zárva
Szerda: 7:30-15:30
Péntek: 7:00-12:00 (párny týždeň)
Polgármester:
Šatníková Magdaléna (HLAS - sociálna demokracia)
Šatníková Magdaléna (HLAS - sociálna demokracia)
Képviselő-testület:
Bobelová Božena (Demokrati)
Homoľa Michal (KDH)
Homoľa Samuel (SNS)
Šafranko Marek (SNS)
Šafranková Iveta (SNS)
Nemzetiség
Nemzetiségi összetétel változása számokban
| Nemzet | Fő | Arány |
|---|---|---|
| magyarok | 0 | 0% |
| szlovákok | 102 | 87% |
| ruszinok | 12 | 10% |
| németek | 1 | 1% |
| egyéb | 0 | 0% |
| ismeretlen | 2 | 2% |
| összlétszám | 117 |
Mai közigazgatás
Választások
A település vezetése és a részvétel alakulása
100%0%
Šatník Pavol
Független
Šatník Pavol
SMER-SD
Šatníková Magdaléna
SMER-SD
Homoľová Miroslava
SNS
Šatníková Magdaléna
HLAS - sociálna demokracia
Alapadatok
Választásra jogosult: 96
Választási részvétel: 73.96 %
Kiadott boríték: 71
Bedobott boríték: 71Képviselő-testület
Polgármester
Érvényes szavazólap: 66
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Šatníková Magdaléna | 36 | 54.55 % | HLAS - sociálna demokracia | |
| Homoľová Miroslava | 30 | 45.45 % | SNS |
Képviselőválasztás
| # | Név | körzet | Szavazat | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Bobelová Božena | 1. körzet | 41 | Demokrati | ||
| Šafranková Iveta | 1. körzet | 41 | SNS | ||
| Homoľa Samuel | 1. körzet | 38 | SNS | ||
| Šafranko Marek | 1. körzet | 37 | SNS | ||
| Homoľa Michal | 1. körzet | 35 | KDH | ||
| Rozkoš Jozef | 1. körzet | 27 | Demokrati |
Képviselőjelöltek eredményei pártok szerint
Választásra jogosult: 96
Választási részvétel: 69.79 %
Bedobott boríték: 67Elnökválasztás
Érvényes szavazólap: 52
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Mazurek Milan | 27 | 51.92 % | REPUBLIKA | |
| Majerský Milan | 14 | 26.92 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci, Progresívne Slovensko | |
| Migaľ Samuel | 10 | 19.23 % | Független | |
| Čureja Drahomír | 1 | 1.92 % | Független | |
| Geci Marián | 0 | 0.00 % | Független | |
| Goliaš Ľubomír | 0 | 0.00 % | Jednota Slovanov | |
| Ištok Jozef | 0 | 0.00 % | Független | |
| Kašo Zoltán | 0 | 0.00 % | TÍM KOŠICE | |
| Lešková Monika | 0 | 0.00 % | SNS | |
| Stanko Ján | 0 | 0.00 % | SLOVEXIT |
Képviselőválasztás
Volebný obvod č. 13
Érvényes szavazólap: 60
| # | Név | Szavazat | Százalék | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Ragan Ján | 42 | 70.00 % | Független | ||
| Karol Ján | 16 | 26.67 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Makatúra Jaroslav | 15 | 25.00 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Krišanda Ján | 10 | 16.67 % | SNS | ||
| Baran Jozef | 8 | 13.33 % | Független | ||
| Migaľ Samuel | 8 | 13.33 % | Független | ||
| Zubková Ľubica | 8 | 13.33 % | Független | ||
| Hudák Peter | 7 | 11.67 % | REPUBLIKA | ||
| Fedorčák Pavol | 6 | 10.00 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Bačovčin Milan | 5 | 8.33 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Duda Stanislav | 5 | 8.33 % | Független | ||
| Lešková Monika | 5 | 8.33 % | SNS | ||
| Tkáč Ján | 5 | 8.33 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Topľanský Štefan | 5 | 8.33 % | SMER - SD | ||
| Baran Michal | 3 | 5.00 % | Független | ||
| Bužo Lukáš | 3 | 5.00 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Čalfa Róbert | 3 | 5.00 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Kocák Peter | 3 | 5.00 % | Független | ||
| Mihalčin Jozef | 3 | 5.00 % | REPUBLIKA | ||
| Gaži Vladimír | 2 | 3.33 % | SMER - SD | ||
| Goga Peter | 2 | 3.33 % | SMER - SD | ||
| Kočišová Jana | 2 | 3.33 % | REPUBLIKA | ||
| Lenková Eva | 2 | 3.33 % | Független | ||
| Mitráš Ľubomír | 2 | 3.33 % | SMER - SD | ||
| Bruss Samuel | 1 | 1.67 % | Független |
Választások eredményeinek változása százalékban
| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| SMER SD | 24 | 30.38% |
| HLAS - SD | 16 | 20.25% |
| SNS | 14 | 17.72% |
| KDH | 8 | 10.13% |
| REPUBLIKA | 5 | 6.33% |
| OĽANO-NOVA | 3 | 3.80% |
| PS | 2 | 2.53% |
| PRINCÍP | 2 | 2.53% |
| Modrí, Most-Híd | 2 | 2.53% |
| KSS | 1 | 1.27% |
| SaS | 1 | 1.27% |
| Demokrati | 1 | 1.27% |
| Érvényes szavazatok | 79 |
Varannói járás
Eperjesi kerület
Választásra jogosult: 100
Választási részvétel: 52.00 %
Bedobott boríték: 52Érvényes szavazólap: 52
| # | Jelölt | Szavazat | Arány |
|---|---|---|---|
| Pellegrini Peter | 38 | 73.08 % | |
| Korčok Ivan | 10 | 19.23 % | |
| Harabin Štefan | 2 | 3.85 % | |
| Matovič Igor | 2 | 3.85 % | |
| Dubovský Patrik | 0 | 0.00 % | |
| Forró Krisztián | 0 | 0.00 % | |
| Kotleba Marian | 0 | 0.00 % | |
| Kubiš Ján | 0 | 0.00 % | |
| Náhlik Milan | 0 | 0.00 % |
Európai parlamenti választások eredményeinek változása
Választásra jogosult: 108
Választási részvétel: 41.67 %| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| SMER - SD | 14 | 31.11 % |
| HLAS - SD | 9 | 20.00 % |
| KDH | 6 | 13.33 % |
| SNS | 4 | 8.89 % |
| REPUBLIKA | 3 | 6.67 % |
| PS | 3 | 6.67 % |
| Demokrati | 1 | 2.22 % |
| SOSK | 1 | 2.22 % |
| SOS | 1 | 2.22 % |
| ĽSNS | 1 | 2.22 % |
| KÚ | 1 | 2.22 % |
| SaS | 1 | 2.22 % |
| Érvényes szavazatok | 45 |
Elsőbbségi szavazatok
Egy szavazólapon legfeljebb két jelölt karikázható be, ezért ezek a számok nem adódnak össze a pártlistás szavazatokkal.
| # | Jelölt | Párt | Karikák | Karikák aránya a párton belül |
|---|---|---|---|---|
| Kaliňák Erik | SMER - SD | 11 | ||
| Blaha Ľuboš | SMER - SD | 7 | ||
| Lexmann Miriam | KDH | 6 | ||
| Beňová Monika | SMER - SD | 5 | ||
| Škripek Branislav | KDH | 5 | ||
| Ondruš Branislav | HLAS - SD | 4 | ||
| Šimkovičová Martina | SNS | 3 | ||
| Uhrík Milan | REPUBLIKA | 3 | ||
| Ódor Ľudovít | PS | 3 | ||
| Ferenčák Ján | HLAS - SD | 3 | ||
| Micheľ Ľuboš | HLAS - SD | 3 | ||
| Mazurek Milan | REPUBLIKA | 2 | ||
| Laššáková Judita | SMER - SD | 2 | ||
| Becík Branislav | HLAS - SD | 2 | ||
| Naď Jaroslav | Demokrati | 1 | ||
| Heger Eduard | Demokrati | 1 | ||
| Gállová Andrea | SOSK | 1 | ||
| Kovaľová Mária | SOSK | 1 | ||
| Huliak Rudolf | SNS | 1 | ||
| Kamenský Miroslav | REPUBLIKA | 1 | ||
| Kotleba Marian | ĽSNS | 1 | ||
| Krajniak Milan | KÚ | 1 | ||
| Liba Peter | KÚ | 1 | ||
| Sulík Richard | SaS | 1 | ||
| Bittó Cigániková Jana | SaS | 1 |


