Áttekintés
Hivatalos szlovák megnevezés:
Nová Kelča
Koordináták:
49.05977249, 21.69453621
Terület:
11,84 km2
Rang:
község
Népesség:
383
Tszf. magasság:
181 m
Körzethívószám:
+421 (0) 57
Irányítószám:
09404
Település kód:
528935
Szervezeti azonosító:
332623
Adóazonosító:
2020528499
Névelőfordulások
1966
Nová Kelča
Közigazgatás
Polgármesteri hivatal
Cím: (Nová Kelča) 72
Telefon: 0574479015
Fax: 0574885420
E-mail: [email protected]
Honlap: novakelca.ocu.sk
Cím: (Nová Kelča) 72
Telefon: 0574479015
Fax: 0574885420
E-mail: [email protected]
Honlap: novakelca.ocu.sk
Polgármester:
Telepunová Mária (HLAS - sociálna demokracia)
Telepunová Mária (HLAS - sociálna demokracia)
Képviselő-testület:
Bičej Peter (Független)
Bujdoš Marcel (Konzervatívci)
Majerníková Katarína (HLAS - sociálna demokracia)
Medvedz Ján (Független)
Paluš Vladimír (SME RODINA)
Nemzetiség
Nemzetiségi összetétel változása számokban
| Nemzet | Fő | Arány |
|---|---|---|
| magyarok | 0 | 0% |
| szlovákok | 322 | 98% |
| ruszinok | 2 | 1% |
| romák | 0 | 0% |
| ukránok | 1 | 0% |
| németek | 0 | 0% |
| lengyelek | 1 | 0% |
| egyéb | 0 | 0% |
| ismeretlen | 4 | 1% |
| összlétszám | 330 |
Mai közigazgatás
Választások
A település vezetése és a részvétel alakulása
100%0%
Telepunová Mária
SMER
Telepunová Mária
SMER-SD
Telepunová Mária
Független
Telepunová Mária
Független
Telepunová Mária
HLAS - sociálna demokracia
Alapadatok
Választásra jogosult: 342
Választási részvétel: 79.53 %
Kiadott boríték: 272
Bedobott boríték: 272Képviselő-testület
Polgármester
Érvényes szavazólap: 269
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Telepunová Mária | 162 | 60.22 % | HLAS - sociálna demokracia | |
| Baľo Tomáš | 107 | 39.78 % | Független |
Képviselőválasztás
| # | Név | körzet | Szavazat | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Paluš Vladimír | 1. körzet | 141 | SME RODINA | ||
| Majerníková Katarína | 1. körzet | 138 | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Medvedz Ján | 1. körzet | 135 | Független | ||
| Bičej Peter | 1. körzet | 129 | Független | ||
| Bujdoš Marcel | 1. körzet | 111 | Konzervatívci | ||
| Černiga Ján | 1. körzet | 106 | SMER - SD | ||
| Miľo Jozef | 1. körzet | 105 | SLOVENSKO, Demokrati, NOVA | ||
| Humeníková Marcela | 1. körzet | 103 | ZA ĽUDÍ | ||
| Beľan Ján | 1. körzet | 98 | KDH | ||
| Kotuľáková Anna | 1. körzet | 66 | SNS | ||
| Babjačok Martin | 1. körzet | 38 | SV |
Képviselőjelöltek eredményei pártok szerint
Választásra jogosult: 342
Választási részvétel: 79.53 %
Bedobott boríték: 271Elnökválasztás
Érvényes szavazólap: 242
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Mazurek Milan | 96 | 39.67 % | REPUBLIKA | |
| Migaľ Samuel | 80 | 33.06 % | Független | |
| Majerský Milan | 55 | 22.73 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci, Progresívne Slovensko | |
| Lešková Monika | 6 | 2.48 % | SNS | |
| Čureja Drahomír | 2 | 0.83 % | Független | |
| Geci Marián | 2 | 0.83 % | Független | |
| Goliaš Ľubomír | 1 | 0.41 % | Jednota Slovanov | |
| Ištok Jozef | 0 | 0.00 % | Független | |
| Kašo Zoltán | 0 | 0.00 % | TÍM KOŠICE | |
| Stanko Ján | 0 | 0.00 % | SLOVEXIT |
Képviselőválasztás
Volebný obvod č. 13
Érvényes szavazólap: 220
| # | Név | Szavazat | Százalék | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Migaľ Samuel | 91 | 41.36 % | Független | ||
| Makatúra Jaroslav | 90 | 40.91 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Ragan Ján | 57 | 25.91 % | Független | ||
| Kobielský Alfonz | 40 | 18.18 % | Független | ||
| Kocák Peter | 38 | 17.27 % | Független | ||
| Baran Jozef | 33 | 15.00 % | Független | ||
| Duda Stanislav | 30 | 13.64 % | Független | ||
| Jenčo Michal | 25 | 11.36 % | Független | ||
| Bruss Samuel | 23 | 10.45 % | Független | ||
| Cerula Marek | 23 | 10.45 % | Független | ||
| Karol Ján | 22 | 10.00 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Berta Jozef | 20 | 9.09 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Goga Peter | 20 | 9.09 % | SMER - SD | ||
| Hudák Peter | 19 | 8.64 % | REPUBLIKA | ||
| Zubková Ľubica | 19 | 8.64 % | Független | ||
| Bačovčin Milan | 18 | 8.18 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Baran Michal | 18 | 8.18 % | Független | ||
| Čalfa Róbert | 18 | 8.18 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Tkáč Patrik | 18 | 8.18 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Mihalčin Jozef | 17 | 7.73 % | REPUBLIKA | ||
| Lešková Monika | 16 | 7.27 % | SNS | ||
| Topľanský Štefan | 16 | 7.27 % | SMER - SD | ||
| Kočišová Jana | 15 | 6.82 % | REPUBLIKA | ||
| Fedorčák Pavol | 13 | 5.91 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Sarik Dominik | 13 | 5.91 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci |
Választások eredményeinek változása százalékban
| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| SMER SD | 52 | 21.49% |
| HLAS - SD | 41 | 16.94% |
| KDH | 37 | 15.29% |
| SNS | 35 | 14.46% |
| PS | 21 | 8.68% |
| REPUBLIKA | 17 | 7.02% |
| OĽANO-NOVA | 13 | 5.37% |
| SaS | 8 | 3.31% |
| Demokrati | 7 | 2.89% |
| SME RODINA | 6 | 2.48% |
| KSS | 3 | 1.24% |
| Modrí, Most-Híd | 2 | 0.83% |
| Érvényes szavazatok | 242 |
Varannói járás
Eperjesi kerület
Választásra jogosult: 296
Választási részvétel: 59.12 %
Bedobott boríték: 174Érvényes szavazólap: 174
| # | Jelölt | Szavazat | Arány |
|---|---|---|---|
| Pellegrini Peter | 74 | 42.53 % | |
| Harabin Štefan | 47 | 27.01 % | |
| Korčok Ivan | 44 | 25.29 % | |
| Kubiš Ján | 3 | 1.72 % | |
| Matovič Igor | 3 | 1.72 % | |
| Kotleba Marian | 2 | 1.15 % | |
| Švec Róbertvisszalépett | 1 | 0.57 % | |
| Dubovský Patrik | 0 | 0.00 % | |
| Forró Krisztián | 0 | 0.00 % | |
| Náhlik Milan | 0 | 0.00 % |
Európai parlamenti választások eredményeinek változása
Választásra jogosult: 322
Választási részvétel: 43.48 %| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| SMER - SD | 37 | 28.03 % |
| REPUBLIKA | 25 | 18.94 % |
| KDH | 21 | 15.91 % |
| HLAS - SD | 13 | 9.85 % |
| PS | 11 | 8.33 % |
| SLOVENSKO, ZA ĽUDÍ | 7 | 5.30 % |
| Demokrati | 4 | 3.03 % |
| SNS | 4 | 3.03 % |
| ZR | 3 | 2.27 % |
| KÚ | 2 | 1.52 % |
| SaS | 2 | 1.52 % |
| PATRIOT | 1 | 0.76 % |
| SRDCE - SNJ | 1 | 0.76 % |
| KSS | 1 | 0.76 % |
| Érvényes szavazatok | 132 |
Elsőbbségi szavazatok
Egy szavazólapon legfeljebb két jelölt karikázható be, ezért ezek a számok nem adódnak össze a pártlistás szavazatokkal.
| # | Jelölt | Párt | Karikák | Karikák aránya a párton belül |
|---|---|---|---|---|
| Kaliňák Erik | SMER - SD | 21 | ||
| Blaha Ľuboš | SMER - SD | 17 | ||
| Lexmann Miriam | KDH | 17 | ||
| Uhrík Milan | REPUBLIKA | 16 | ||
| Beňová Monika | SMER - SD | 13 | ||
| Mazurek Milan | REPUBLIKA | 11 | ||
| Laššáková Judita | SMER - SD | 11 | ||
| Figeľ Ján | KDH | 9 | ||
| Ódor Ľudovít | PS | 7 | ||
| Paľa Gabriel | KDH | 5 | ||
| Štefanec Ivan | KDH | 5 | ||
| Cifrová Ostrihoňová Veronika | PS | 5 | ||
| Belousovová Anna | REPUBLIKA | 4 | ||
| Matovič Igor | SLOVENSKO, ZA ĽUDÍ | 4 | ||
| Becík Branislav | HLAS - SD | 4 | ||
| Ondruš Branislav | HLAS - SD | 4 | ||
| Micheľ Ľuboš | HLAS - SD | 4 | ||
| Naď Jaroslav | Demokrati | 3 | ||
| Pavlíková Lívia | REPUBLIKA | 3 | ||
| Baránek Ján | ZR | 3 | ||
| Štubniak Juraj | ZR | 3 | ||
| Roth Neveďalová Katarína | SMER - SD | 3 | ||
| Karvašová Ľubica | PS | 3 | ||
| Hojsík Martin | PS | 3 | ||
| Šipoš Michal | SLOVENSKO, ZA ĽUDÍ | 3 |


