Áttekintés
Hivatalos szlovák megnevezés:
Dobrá Voda
Koordináták:
48.59925079, 17.53753281
Terület:
32,98 km2
Rang:
község
Népesség:
824
Tszf. magasság:
244 m
Körzethívószám:
+421 (0) 33
Irányítószám:
91954
Település kód:
506915
Szervezeti azonosító:
312380
Névelőfordulások
1773
Jokő, Guttenstein, Dobra Woda,
1786
Dobrá Woda, Jó-Kő,
1808
Jókő, Jókeő, Dobrá Woda,
1863
Jókő,
1920
Dobrá Voda
Közigazgatás
Polgármesteri hivatal
Cím: (Dobrá Voda) 121
Telefon: 0335575003
Fax: 0335575003
E-mail: [email protected]
Honlap: obecdobravoda.eu/
Cím: (Dobrá Voda) 121
Telefon: 0335575003
Fax: 0335575003
E-mail: [email protected]
Honlap: obecdobravoda.eu/
Polgármester:
Blanárik René (SMER - SD)
Blanárik René (SMER - SD)
Képviselő-testület:
Chmelová Alžbeta (KDH)
Michaličková Lívia (SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, REPUBLIKA)
Mikláš Michal (Független)
Ružička Martin (SNS)
Staráček Miroslav (SNS)
Sucháň Daniel (Demokrati)
Vaško Martin (STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI)
Nemzetiség
Nemzetiségi összetétel változása számokban
| Nemzet | Fő | Arány |
|---|---|---|
| magyarok | 1 | 0% |
| szlovákok | 777 | 97% |
| ruszinok | 0 | 0% |
| ukránok | 2 | 0% |
| csehek | 4 | 0% |
| németek | 0 | 0% |
| egyéb | 5 | 1% |
| ismeretlen | 14 | 2% |
| összlétszám | 803 |
Mai közigazgatás
Választások
A település vezetése és a részvétel alakulása
100%0%
Drobný Marek
Független
Blanárik René
SMER-SD
Blanárik René
SMER-SD
Blanárik René
SMER - SD
Blanárik René
SMER - SD
Alapadatok
Választásra jogosult: 640
Választási részvétel: 58.13 %
Kiadott boríték: 372
Bedobott boríték: 372Képviselő-testület
Polgármester
Érvényes szavazólap: 360
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Blanárik René | 268 | 74.44 % | SMER - SD | |
| Jajcaj Drahomír | 92 | 25.56 % | Független |
Képviselőválasztás
| # | Név | körzet | Szavazat | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Vaško Martin | 1. körzet | 221 | STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI | ||
| Mikláš Michal | 1. körzet | 197 | Független | ||
| Sucháň Daniel | 1. körzet | 175 | Demokrati | ||
| Staráček Miroslav | 1. körzet | 169 | SNS | ||
| Michaličková Lívia | 1. körzet | 167 | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, REPUBLIKA | ||
| Chmelová Alžbeta | 1. körzet | 153 | KDH | ||
| Ružička Martin | 1. körzet | 141 | SNS | ||
| Danková Barbora | 1. körzet | 140 | KDH | ||
| Komárová Martina | 1. körzet | 138 | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, REPUBLIKA | ||
| Kadlečík Roman | 1. körzet | 135 | MySlovensko | ||
| Lukačovič Matúš | 1. körzet | 129 | Független | ||
| Jajcaj Drahomír | 1. körzet | 90 | Független | ||
| Chmela Erik | 1. körzet | 59 | MySlovensko | ||
| Lukačovič Ivan | 1. körzet | 52 | MySlovensko | ||
| Schmidt Peter | 1. körzet | 18 | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, REPUBLIKA |
Képviselőjelöltek eredményei pártok szerint
Választásra jogosult: 640
Választási részvétel: 41.41 %
Bedobott boríték: 263Elnökválasztás
Érvényes szavazólap: 247
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Viskupič Jozef | 135 | 54.66 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | |
| Hambálek Peter | 53 | 21.46 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | |
| Lančarič Matej | 24 | 9.72 % | Független | |
| Dohál Róbert | 21 | 8.50 % | ApS | |
| Cehlárik Jaroslav | 9 | 3.64 % | PRAVDA | |
| Pollák Štefan | 3 | 1.21 % | SPOLOČNE OBČANIA SLOVENSKA | |
| Berényi József | 2 | 0.81 % | Magyar Szövetség - Maďarská aliancia |
Képviselőválasztás
Volebný obvod č. 7
Érvényes szavazólap: 203
| # | Név | Szavazat | Százalék | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Viskupič Marián | 61 | 30.05 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Halaksa Martin | 51 | 25.12 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Hambálek Peter | 51 | 25.12 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Bošnáková Zuzana | 45 | 22.17 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Kramár Branislav | 43 | 21.18 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Mráz Rastislav | 36 | 17.73 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Gubrická Marta | 35 | 17.24 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Hejduk Milan | 34 | 16.75 % | TPK | ||
| Škorec Marcel | 33 | 16.26 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Bolemanová Kristína | 30 | 14.78 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Žambokréthy Ľudovít | 29 | 14.29 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Horváthová Ľubica | 27 | 13.30 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Bočko Ivan | 26 | 12.81 % | Független | ||
| Voleková Lívia | 25 | 12.32 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Benová Mária | 24 | 11.82 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Horváth Juraj | 22 | 10.84 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Galbavý Marián | 21 | 10.34 % | Progresívne Slovensko, SaS, KDH, Demokrati, SLOVENSKO, Maďarské fórum, OKS | ||
| Lančarič Matej | 20 | 9.85 % | Független | ||
| Remenár Jozef | 20 | 9.85 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Baroš Branislav | 19 | 9.36 % | TPK | ||
| Pullmann Martin | 19 | 9.36 % | SMER - SD, HLAS - sociálna demokracia, SNS, REPUBLIKA | ||
| Matula David | 18 | 8.87 % | Független | ||
| Krajčo Marcel | 17 | 8.37 % | Független | ||
| Markovič Peter | 16 | 7.88 % | TPK | ||
| Morvay Peter | 16 | 7.88 % | TPK |
Választások eredményeinek változása százalékban
| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| SMER SD | 130 | 24.07% |
| SNS | 77 | 14.26% |
| PS | 64 | 11.85% |
| HLAS - SD | 62 | 11.48% |
| KDH | 53 | 9.81% |
| OĽANO-NOVA | 40 | 7.41% |
| REPUBLIKA | 33 | 6.11% |
| SaS | 30 | 5.56% |
| LSNS | 13 | 2.41% |
| Demokrati | 13 | 2.41% |
| SME RODINA | 11 | 2.04% |
| KSS | 4 | 0.74% |
| MySlovensko | 3 | 0.56% |
| Egyéb | 7 | 1.30% |
| Érvényes szavazatok | 540 |
Nagyszombati járás
Nagyszombati kerület
Választásra jogosult: 696
Választási részvétel: 65.23 %
Bedobott boríték: 454Érvényes szavazólap: 454
| # | Jelölt | Szavazat | Arány |
|---|---|---|---|
| Korčok Ivan | 165 | 36.34 % | |
| Pellegrini Peter | 157 | 34.58 % | |
| Harabin Štefan | 83 | 18.28 % | |
| Kubiš Ján | 23 | 5.07 % | |
| Matovič Igor | 12 | 2.64 % | |
| Dubovský Patrik | 9 | 1.98 % | |
| Kotleba Marian | 4 | 0.88 % | |
| Náhlik Milan | 1 | 0.22 % | |
| Forró Krisztián | 0 | 0.00 % |
Európai parlamenti választások eredményeinek változása
Választásra jogosult: 687
Választási részvétel: 44.69 %| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| SMER - SD | 70 | 23.26 % |
| PS | 64 | 21.26 % |
| REPUBLIKA | 55 | 18.27 % |
| KDH | 31 | 10.30 % |
| Demokrati | 18 | 5.98 % |
| HLAS - SD | 18 | 5.98 % |
| SNS | 15 | 4.98 % |
| SaS | 11 | 3.65 % |
| KÚ | 5 | 1.66 % |
| ZR | 4 | 1.33 % |
| PATRIOT | 3 | 1.00 % |
| SLOVENSKO, ZA ĽUDÍ | 3 | 1.00 % |
| ĽSNS | 2 | 0.66 % |
| SOSK | 1 | 0.33 % |
| KSS | 1 | 0.33 % |
| Érvényes szavazatok | 301 |
Elsőbbségi szavazatok
Egy szavazólapon legfeljebb két jelölt karikázható be, ezért ezek a számok nem adódnak össze a pártlistás szavazatokkal.
| # | Jelölt | Párt | Karikák | Karikák aránya a párton belül |
|---|---|---|---|---|
| Ódor Ľudovít | PS | 43 | ||
| Uhrík Milan | REPUBLIKA | 38 | ||
| Blaha Ľuboš | SMER - SD | 25 | ||
| Beňová Monika | SMER - SD | 20 | ||
| Kaliňák Erik | SMER - SD | 20 | ||
| Cifrová Ostrihoňová Veronika | PS | 19 | ||
| Štefanec Ivan | KDH | 16 | ||
| Mazurek Milan | REPUBLIKA | 15 | ||
| Lexmann Miriam | KDH | 15 | ||
| Pavlíková Lívia | REPUBLIKA | 12 | ||
| Naď Jaroslav | Demokrati | 11 | ||
| Laššáková Judita | SMER - SD | 11 | ||
| Hojsík Martin | PS | 11 | ||
| Belousovová Anna | REPUBLIKA | 9 | ||
| Karvašová Ľubica | PS | 9 | ||
| Becík Branislav | HLAS - SD | 9 | ||
| Hamran Štefan | Demokrati | 8 | ||
| Šeliga Juraj | Demokrati | 8 | ||
| Kamenský Miroslav | REPUBLIKA | 7 | ||
| Marcinková Vladimíra | SaS | 7 | ||
| Rostás Tibor Eliot | REPUBLIKA | 6 | ||
| Figeľ Ján | KDH | 6 | ||
| Krajniak Milan | KÚ | 5 | ||
| Rolník Ladislav | SMER - SD | 5 | ||
| Danko Andrej | SNS | 4 |


