Áttekintés
Hivatalos szlovák megnevezés:
Kučín
Koordináták:
49.20896530, 21.45534706
Terület:
7,19 km2
Rang:
község
Népesség:
324
Tszf. magasság:
207 m
Körzethívószám:
+421 (0) 54
Irányítószám:
08612
Település kód:
519430
Szervezeti azonosító:
322229
Adóazonosító:
2020778848
Névelőfordulások
1773
Kucsin, Kucžin,
NaN
Kucsin, Kucžin,
1786
Kucschin,
1808
Kucsin, Kučín,
1863
Kutsin,
1873
Kucsin,
1907
Felsőköcsény,
1920
Kučín
Közigazgatás
Hivatali órák:
Hétfő: 8:00-12:00; 13:00-16:00Zárva
Kedd: 8:00-12:00; 13:00-16:00
Szerda: 8:00-12:00; 13:00-16:00
Csütörtök: 8:00-12:00; 13:00-16:00
Péntek: 8:00-12:00; 13:00-16:00
Polgármester:
Malíková Katarína (Független)
Malíková Katarína (Független)
Képviselő-testület:
Bosák Rudolf (SMER - SD)
Goliaš Vladimír (Független)
Goliašová Lucia (KDH)
Kašperanová Monika (KDH)
Skonc Lukáš (KDH)
Nemzetiség
Nemzetiségi összetétel változása számokban
| Nemzet | Fő | Arány |
|---|---|---|
| szlovákok | 313 | 97% |
| csehek | 3 | 1% |
| németek | 0 | 0% |
| egyéb | 3 | 1% |
| ismeretlen | 4 | 1% |
| összlétszám | 323 |
Mai közigazgatás
Választások
A település vezetése és a részvétel alakulása
100%0%
Breznický Vincent
KDH
Breznický Vincent
KDH
Breznický Vincent
KDH
Malíková Katarína
SNS
Malíková Katarína
Független
Alapadatok
Választásra jogosult: 275
Választási részvétel: 62.91 %
Kiadott boríték: 173
Bedobott boríték: 173Képviselő-testület
Polgármester
Érvényes szavazólap: 173
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Malíková Katarína | 102 | 58.96 % | Független | |
| Goliaš Vladimír | 71 | 41.04 % | Független |
Képviselőválasztás
| # | Név | körzet | Szavazat | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Skonc Lukáš | 1. körzet | 122 | KDH | ||
| Bosák Rudolf | 1. körzet | 106 | SMER - SD | ||
| Goliaš Vladimír | 1. körzet | 100 | Független | ||
| Goliašová Lucia | 1. körzet | 83 | KDH | ||
| Kašperanová Monika | 1. körzet | 72 | KDH |
Képviselőjelöltek eredményei pártok szerint
Választásra jogosult: 275
Választási részvétel: 56.36 %
Bedobott boríték: 155Elnökválasztás
Érvényes szavazólap: 148
| # | Jelölt | Szavazat | Százalék | Párt |
|---|---|---|---|---|
| Majerský Milan | 67 | 45.27 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci, Progresívne Slovensko | |
| Mazurek Milan | 63 | 42.57 % | REPUBLIKA | |
| Migaľ Samuel | 9 | 6.08 % | Független | |
| Geci Marián | 4 | 2.70 % | Független | |
| Goliaš Ľubomír | 2 | 1.35 % | Jednota Slovanov | |
| Lešková Monika | 1 | 0.68 % | SNS | |
| Stanko Ján | 1 | 0.68 % | SLOVEXIT | |
| Čureja Drahomír | 0 | 0.00 % | Független | |
| Ištok Jozef | 0 | 0.00 % | Független | |
| Kašo Zoltán | 0 | 0.00 % | TÍM KOŠICE |
Képviselőválasztás
Volebný obvod č. 1
Érvényes szavazólap: 138
| # | Név | Szavazat | Százalék | Párt | Arány |
|---|---|---|---|---|---|
| Hudák Marek | 35 | 25.36 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Kaščák Marcel | 32 | 23.19 % | Független | ||
| Kmec Jozef | 31 | 22.46 % | Független | ||
| Mihaľ Patrik | 30 | 21.74 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Bochňa Juraj | 29 | 21.01 % | Független | ||
| Ceľuch Pavol | 25 | 18.12 % | Független | ||
| Olejár Miloslav | 24 | 17.39 % | Független | ||
| Hankovský Stanislav | 21 | 15.22 % | SMER - SD | ||
| Dulenčin Peter | 17 | 12.32 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Mihaľ František | 17 | 12.32 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Baran Vladimír | 14 | 10.14 % | Független | ||
| Guliga Jozef | 13 | 9.42 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Šimco Marek | 13 | 9.42 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Harčarufka Štefan | 12 | 8.70 % | KDH, SLOVENSKO, SaS, ZA ĽUDÍ, Konzervatívci | ||
| Sorád Jozef | 11 | 7.97 % | SME RODINA | ||
| Soroka Stanislav | 11 | 7.97 % | Független | ||
| Tribus Marcel | 11 | 7.97 % | HLAS - sociálna demokracia | ||
| Jutka Martin | 9 | 6.52 % | SMER - SD | ||
| Gernát Stanislav | 8 | 5.80 % | SMER - SD | ||
| Marcinov Martin | 8 | 5.80 % | SMER - SD | ||
| Mochnacká Marta | 7 | 5.07 % | Bratia Slovenska | ||
| Štefanková Andrea | 7 | 5.07 % | Progresívne Slovensko, Demokrati | ||
| Batík Ján | 6 | 4.35 % | MySlovensko | ||
| Čupeľa Radovan | 6 | 4.35 % | REPUBLIKA | ||
| Halecký Jozef | 6 | 4.35 % | HLAS - sociálna demokracia |
Választások eredményeinek változása százalékban
| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| SMER SD | 58 | 32.95% |
| HLAS - SD | 38 | 21.59% |
| KDH | 33 | 18.75% |
| SNS | 12 | 6.82% |
| OĽANO-NOVA | 10 | 5.68% |
| PS | 10 | 5.68% |
| SME RODINA | 6 | 3.41% |
| Demokrati | 4 | 2.27% |
| SaS | 2 | 1.14% |
| LSNS | 1 | 0.57% |
| SOS | 1 | 0.57% |
| REPUBLIKA | 1 | 0.57% |
| Érvényes szavazatok | 176 |
Bártfai járás
Eperjesi kerület
Választásra jogosult: 267
Választási részvétel: 57.30 %
Bedobott boríték: 153Érvényes szavazólap: 153
| # | Jelölt | Szavazat | Arány |
|---|---|---|---|
| Pellegrini Peter | 76 | 49.67 % | |
| Korčok Ivan | 47 | 30.72 % | |
| Harabin Štefan | 18 | 11.76 % | |
| Kubiš Ján | 6 | 3.92 % | |
| Matovič Igor | 6 | 3.92 % | |
| Dubovský Patrik | 0 | 0.00 % | |
| Forró Krisztián | 0 | 0.00 % | |
| Kotleba Marian | 0 | 0.00 % | |
| Náhlik Milan | 0 | 0.00 % |
Európai parlamenti választások eredményeinek változása
Választásra jogosult: 277
Választási részvétel: 31.77 %| Párt neve | Voksok | Arány |
|---|---|---|
| SMER - SD | 31 | 35.63 % |
| KDH | 17 | 19.54 % |
| PS | 15 | 17.24 % |
| REPUBLIKA | 11 | 12.64 % |
| SNS | 4 | 4.60 % |
| Demokrati | 3 | 3.45 % |
| ZR | 3 | 3.45 % |
| SLOVENSKO, ZA ĽUDÍ | 2 | 2.30 % |
| HLAS - SD | 1 | 1.15 % |
| Érvényes szavazatok | 87 |
Elsőbbségi szavazatok
Egy szavazólapon legfeljebb két jelölt karikázható be, ezért ezek a számok nem adódnak össze a pártlistás szavazatokkal.
| # | Jelölt | Párt | Karikák | Karikák aránya a párton belül |
|---|---|---|---|---|
| Blaha Ľuboš | SMER - SD | 14 | ||
| Kaliňák Erik | SMER - SD | 14 | ||
| Lexmann Miriam | KDH | 13 | ||
| Beňová Monika | SMER - SD | 12 | ||
| Ódor Ľudovít | PS | 12 | ||
| Cifrová Ostrihoňová Veronika | PS | 9 | ||
| Uhrík Milan | REPUBLIKA | 7 | ||
| Laššáková Judita | SMER - SD | 7 | ||
| Figeľ Ján | KDH | 5 | ||
| Mazurek Milan | REPUBLIKA | 4 | ||
| Roth Neveďalová Katarína | SMER - SD | 4 | ||
| Pavlíková Lívia | REPUBLIKA | 3 | ||
| Baránek Ján | ZR | 3 | ||
| Hudáč Juraj | SMER - SD | 3 | ||
| Paľa Gabriel | KDH | 3 | ||
| Hamran Štefan | Demokrati | 2 | ||
| Šeliga Juraj | Demokrati | 2 | ||
| Taraba Tomáš | SNS | 2 | ||
| Suja Miroslav | REPUBLIKA | 2 | ||
| Štubniak Juraj | ZR | 2 | ||
| Štefanec Ivan | KDH | 2 | ||
| Hojsík Martin | PS | 2 | ||
| Žitňanská Jana | Demokrati | 1 | ||
| Letanovská Andrea | Demokrati | 1 | ||
| Danko Andrej | SNS | 1 |
